Resultats Belgian Cup 2019/2020 en directe, marcadors, classificació

Bàsquet Bèlgica

Belgian Cup
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷BÈLGICA: Belgian Cup¬ZEE÷GzvgFnTe¬ZB÷32¬ZY÷Bèlgica¬ZC÷nc0q9kaH¬ZD÷p¬ZE÷lEKLaF2E¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷32_GzvgFnTe¬ZJ÷2¬ZL÷/basquet/belgica/belgian-cup/¬ZX÷01Bèlgica 007èlgica0040000000001000Belgian Cup 011an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Bèlgica¬~AA÷zg7gcaOe¬AD÷1571578200¬ADE÷1571578200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oxaco BBC Boechout¬ER÷Vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OXA¬AE÷Oxaco BBC Boechout¬JA÷nm0i4k1l¬WU÷oxaco-bbc-boechout¬AG÷77¬WN÷DEX¬AF÷Belfius Mons¬JB÷tAae39Gf¬WV÷belfius-mons¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷87¬~AA÷Cf6TsAr6¬AD÷1571576400¬ADE÷1571576400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liege¬ER÷Vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIE¬AE÷Liege¬JA÷z73wX4vI¬WU÷liege¬AG÷63¬WN÷PAS¬AF÷Leuven Bears¬JB÷4t8sWOgO¬WV÷leuven-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷67¬~AA÷Eq6cdJw2¬AD÷1571511600¬ADE÷1571511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kontich¬ER÷Vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KON¬AE÷Kontich¬JA÷fD3a2TV0¬WU÷kontich¬AG÷87¬WN÷ANT¬AF÷Antwerp Giants¬JB÷lz331mo7¬WV÷antwerp-giants¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷103¬~AA÷EiUM5DVC¬AD÷1571509800¬ADE÷1571509800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Croonen Lommel¬ER÷Vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Croonen Lommel¬JA÷IFQYtPDa¬WU÷croonen-lommel¬AG÷66¬WN÷BC¬AF÷Oostende¬JB÷CxQxtqT5¬WV÷oostende¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷94¬~AA÷UVGOrjTa¬AD÷1571509800¬ADE÷1571509800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Okapi Aalstar¬ER÷Vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKA¬AE÷Okapi Aalstar¬JA÷2g5VYQ95¬WU÷okapi-aalstar¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷83¬WN÷MEC¬AF÷Mechelen¬JB÷dG4ZXpPB¬WV÷mechelen¬AH÷76¬~AA÷hrTQ4XpJ¬AD÷1571508900¬ADE÷1571508900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gent Hawks¬ER÷Vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEN¬AE÷Gent Hawks¬JA÷jTOtu3rC¬WU÷gent-hawks¬AG÷84¬WN÷SPI¬AF÷Spirou Charleroi¬JB÷bgOpvNcI¬WV÷spirou-charleroi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷92¬~AA÷UaC9TGNJ¬AD÷1571423400¬ADE÷1571423400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Limburg 2¬ER÷Vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIM¬AE÷Limburg 2¬JA÷xpNlwsDO¬WU÷limburg¬AG÷76¬WN÷LIM¬AF÷Limburg¬JB÷jmBW1QkP¬WV÷limburg¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷107¬~AA÷KUUI6gG6¬AD÷1571250600¬ADE÷1571250600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melco Ieper¬ER÷Vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melco Ieper¬JA÷AkNQroqm¬WU÷melco-ieper¬AG÷69¬WN÷BAS¬AF÷Basic-Fit Brussels¬JB÷4CMUs5bg¬WV÷basic-fit-brussels¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷72¬~
8
fixtures
SA÷3¬~ZA÷BÈLGICA: Belgian Cup¬ZEE÷GzvgFnTe¬ZB÷32¬ZY÷Bèlgica¬ZC÷nc0q9kaH¬ZD÷p¬ZE÷lEKLaF2E¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷32_GzvgFnTe¬ZJ÷2¬ZL÷/basquet/belgica/belgian-cup/¬ZX÷01Bèlgica 007èlgica0040000000001000Belgian Cup 011an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Bèlgica¬~AA÷2a7yLbWK¬AD÷1575055800¬ADE÷1575055800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belfius Mons¬ER÷Quarts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEX¬AE÷Belfius Mons¬JA÷QyAnVs0c¬WU÷belfius-mons¬WN÷ANT¬AF÷Antwerp Giants¬JB÷fBEjU1F3¬WV÷antwerp-giants¬AN÷n¬~AA÷0pQvKIoR¬AD÷1575208800¬ADE÷1575208800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Antwerp Giants¬ER÷Quarts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEX¬AF÷Belfius Mons¬JB÷Y1DfTLU9¬WV÷belfius-mons¬WM÷ANT¬AE÷Antwerp Giants¬JA÷SOCbSupG¬WU÷antwerp-giants¬AN÷n¬~AA÷2DnAZcoE¬AD÷1576256400¬ADE÷1576256400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Limburg¬ER÷Quarts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIM¬AE÷Limburg¬JA÷0EpEYG6k¬WU÷limburg¬WN÷PAS¬AF÷Leuven Bears¬JB÷fypIXzMe¬WV÷leuven-bears¬AN÷n¬~AA÷KGRx0cfe¬AD÷1576265400¬ADE÷1576265400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Basic-Fit Brussels¬ER÷Quarts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OKA¬AF÷Okapi Aalstar¬JB÷rHGBHOVc¬WV÷okapi-aalstar¬WM÷BAS¬AE÷Basic-Fit Brussels¬JA÷lfH7I4Gi¬WU÷basic-fit-brussels¬AN÷n¬~AA÷OlYT1JPr¬AD÷1576265400¬ADE÷1576265400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spirou Charleroi¬ER÷Quarts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPI¬AE÷Spirou Charleroi¬JA÷j12lD9vC¬WU÷spirou-charleroi¬WN÷BC¬AF÷Oostende¬JB÷pO1hCTgI¬WV÷oostende¬AN÷n¬~AA÷EwRtaH91¬AD÷1576351800¬ADE÷1576351800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Okapi Aalstar¬ER÷Quarts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAS¬AF÷Basic-Fit Brussels¬JB÷dKKFGro4¬WV÷basic-fit-brussels¬WM÷OKA¬AE÷Okapi Aalstar¬JA÷jsKJF20A¬WU÷okapi-aalstar¬AN÷n¬~AA÷6DNY0wuk¬AD÷1576422900¬ADE÷1576422900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oostende¬ER÷Quarts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPI¬AF÷Spirou Charleroi¬JB÷MmPLf1Op¬WV÷spirou-charleroi¬WM÷BC¬AE÷Oostende¬JA÷A3I3Jp1o¬WU÷oostende¬AN÷n¬~
7
Notifications settings
Notifications blocked by the browser
Configuració
Mode nit
Ajuda: Estàs a la pàgina resultats Belgian Cup 2019/2020 de la secció Bàsquet/Bèlgica. Livescore Belgian Cup 2019/2020 en directe amb marcadors, classificació Belgian Cup 2019/2020 i detalls de partits oferts a FlashScore.cat. Resultats Belgian Cup 2019/2020 i de més de 150 competicions de bàsquet de més de 30 països de tot el món a FlashScore.cat. Només has de fer clic a un dels països del menú a l'esquerra i seleccionar la competició que desitgis (lliga, copa o torneig). Resultats Belgian Cup 2019/2020 en directe, amb actualitzacions en temps real.
Mostrar més
Apps mòbil
La nostra app mòbil està optimitzada pel teu telèfon. Descarrega-te-la de franc!