Resultats Lliga d'Estiu de la NBA de Las Vegas 2019 en directe, marcadors, classificació

advertisement
advertisement

Bàsquet Estats Units d'Amèrica

Lliga d'Estiu de la NBA de Las Vegas
2019
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷ESTATS UNITS D'AMÈRICA: Lliga d'Estiu de la NBA de Las Vegas - Play Offs¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷Estats Units d'Amèrica¬ZC÷WAsAr9L6¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷11¬ZL÷/basquet/estats-units-d-america/lliga-d-estiu-de-la-nba-de-las-vegas/¬ZX÷01Estats Units022mèrica0020000000001000Lliga d'Esti048y Offs000¬ZCC÷0¬ZAF÷Estats Units d'Amèrica¬~AA÷SGk9Pydh¬AD÷1563238800¬ADE÷1563238800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563245405¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷nRczmQxt¬WU÷memphis-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷95¬BA÷31¬BC÷25¬BE÷16¬BG÷23¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷QHdvnphn¬WV÷minnesota-timberwolves¬AH÷92¬BB÷19¬BD÷21¬BF÷30¬BH÷22¬~AA÷dGFcXp0s¬AD÷1563148800¬ADE÷1563148800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬ER÷Semifinals¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563155641¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷Gr7hSwBQ¬WV÷brooklyn-nets¬AH÷77¬BB÷26¬BD÷22¬BF÷11¬BH÷18¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷ML7lTJeK¬WU÷minnesota-timberwolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷85¬BA÷29¬BC÷26¬BE÷24¬BG÷6¬~AA÷f7TVyRiQ¬AD÷1563141600¬ADE÷1563141600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Memphis Grizzlies¬ER÷Semifinals¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563148022¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷6DP15G3D¬WU÷memphis-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷88¬AT÷81¬BI÷7¬BA÷16¬BC÷21¬BE÷29¬BG÷15¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷rV8pUatE¬WV÷new-orleans-pelicans¬AZ÷0¬AH÷86¬AU÷81¬BJ÷5¬BB÷18¬BD÷15¬BF÷23¬BH÷25¬~AA÷GY73r7ym¬AD÷1563071400¬ADE÷1563071400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬ER÷Quarts¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563077534¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷pKYcgyb9¬WV÷dallas-mavericks¬AH÷82¬BB÷20¬BD÷22¬BF÷18¬BH÷22¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷OAX1heDF¬WU÷minnesota-timberwolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷108¬BA÷29¬BC÷21¬BE÷31¬BG÷27¬~ZA÷ESTATS UNITS D'AMÈRICA: Lliga d'Estiu de la NBA de Las Vegas - Play Offs Perdedors¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷Estats Units d'Amèrica¬ZC÷jHgTrTzD¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷104¬ZL÷/basquet/estats-units-d-america/lliga-d-estiu-de-la-nba-de-las-vegas/¬ZX÷01Estats Units022mèrica0020000000001000Lliga d'Esti058dedors000¬ZCC÷0¬ZAF÷Estats Units d'Amèrica¬~AA÷Y9IbqmMt¬AD÷1563069600¬ADE÷1563069600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563075413¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷SrvgfHr3¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷105¬BA÷19¬BC÷32¬BE÷28¬BG÷26¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷lhukecTd¬WV÷denver-nuggets¬AH÷96¬BB÷22¬BD÷25¬BF÷19¬BH÷30¬~ZA÷ESTATS UNITS D'AMÈRICA: Lliga d'Estiu de la NBA de Las Vegas - Play Offs¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷Estats Units d'Amèrica¬ZC÷WAsAr9L6¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷11¬ZL÷/basquet/estats-units-d-america/lliga-d-estiu-de-la-nba-de-las-vegas/¬ZX÷01Estats Units022mèrica0020000000001000Lliga d'Esti048y Offs000¬ZCC÷0¬ZAF÷Estats Units d'Amèrica¬~AA÷bHRWmTDP¬AD÷1563064200¬ADE÷1563064200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Pistons¬ER÷Quarts¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563070747¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷Mom3Xgyj¬WV÷brooklyn-nets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷105¬BB÷25¬BD÷23¬BF÷25¬BH÷32¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷zki7WDjd¬WU÷detroit-pistons¬AG÷85¬BA÷19¬BC÷20¬BE÷21¬BG÷25¬~ZA÷ESTATS UNITS D'AMÈRICA: Lliga d'Estiu de la NBA de Las Vegas - Play Offs Perdedors¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷Estats Units d'Amèrica¬ZC÷jHgTrTzD¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷104¬ZL÷/basquet/estats-units-d-america/lliga-d-estiu-de-la-nba-de-las-vegas/¬ZX÷01Estats Units022mèrica0020000000001000Lliga d'Esti058dedors000¬ZCC÷0¬ZAF÷Estats Units d'Amèrica¬~AA÷6NvoQPLI¬AD÷1563062400¬ADE÷1563062400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563068559¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷4nbPvxqG¬WV÷orlando-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷85¬BB÷25¬BD÷16¬BF÷27¬BH÷17¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷rwcTwdbM¬WU÷chicago-bulls¬AG÷73¬BA÷19¬BC÷25¬BE÷13¬BG÷16¬~ZA÷ESTATS UNITS D'AMÈRICA: Lliga d'Estiu de la NBA de Las Vegas - Play Offs¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷Estats Units d'Amèrica¬ZC÷WAsAr9L6¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷11¬ZL÷/basquet/estats-units-d-america/lliga-d-estiu-de-la-nba-de-las-vegas/¬ZX÷01Estats Units022mèrica0020000000001000Lliga d'Esti048y Offs000¬ZCC÷0¬ZAF÷Estats Units d'Amèrica¬~AA÷lnptR56C¬AD÷1563057000¬ADE÷1563057000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New Orleans Pelicans¬ER÷Quarts¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563064326¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷8K4GtbE3¬WV÷miami-heat¬AZ÷0¬AH÷100¬AU÷98¬BJ÷2¬BB÷15¬BD÷24¬BF÷31¬BH÷28¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷MN8KuIT9¬WU÷new-orleans-pelicans¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷101¬AT÷98¬BI÷3¬BA÷27¬BC÷19¬BE÷21¬BG÷31¬~ZA÷ESTATS UNITS D'AMÈRICA: Lliga d'Estiu de la NBA de Las Vegas - Play Offs Perdedors¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷Estats Units d'Amèrica¬ZC÷jHgTrTzD¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷104¬ZL÷/basquet/estats-units-d-america/lliga-d-estiu-de-la-nba-de-las-vegas/¬ZX÷01Estats Units022mèrica0020000000001000Lliga d'Esti058dedors000¬ZCC÷0¬ZAF÷Estats Units d'Amèrica¬~AA÷AeoxSoi6¬AD÷1563055200¬ADE÷1563055200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563061859¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷z768rKqi¬WV÷new-york-knicks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷103¬BB÷27¬BD÷24¬BF÷19¬BH÷33¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷Ec5Csvac¬WU÷washington-wizards¬AG÷87¬BA÷23¬BC÷27¬BE÷22¬BG÷15¬~ZA÷ESTATS UNITS D'AMÈRICA: Lliga d'Estiu de la NBA de Las Vegas - Play Offs¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷Estats Units d'Amèrica¬ZC÷WAsAr9L6¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷11¬ZL÷/basquet/estats-units-d-america/lliga-d-estiu-de-la-nba-de-las-vegas/¬ZX÷01Estats Units022mèrica0020000000001000Lliga d'Esti048y Offs000¬ZCC÷0¬ZAF÷Estats Units d'Amèrica¬~AA÷GYoYSRy0¬AD÷1563049800¬ADE÷1563049800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬ER÷Quarts¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563056575¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷KbOLKGip¬WV÷memphis-grizzlies¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷94¬BB÷19¬BD÷30¬BF÷22¬BH÷23¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷bkNPJz7j¬WU÷boston-celtics¬AG÷88¬BA÷22¬BC÷15¬BE÷26¬BG÷25¬~ZA÷ESTATS UNITS D'AMÈRICA: Lliga d'Estiu de la NBA de Las Vegas - Play Offs Perdedors¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷Estats Units d'Amèrica¬ZC÷jHgTrTzD¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷104¬ZL÷/basquet/estats-units-d-america/lliga-d-estiu-de-la-nba-de-las-vegas/¬ZX÷01Estats Units022mèrica0020000000001000Lliga d'Esti058dedors000¬ZCC÷0¬ZAF÷Estats Units d'Amèrica¬~AA÷2VsUT7Mg¬AD÷1563048000¬ADE÷1563048000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563053933¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷jqYkQxUM¬WV÷charlotte-hornets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷84¬BB÷31¬BD÷23¬BF÷13¬BH÷17¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷2JyfPdqT¬WU÷utah-jazz¬AG÷74¬BA÷15¬BC÷15¬BE÷22¬BG÷22¬~AA÷K6hPUm7m¬AD÷1562985000¬ADE÷1562985000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562991423¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷UTqsSbaA¬WV÷atlanta-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷80¬BB÷24¬BD÷26¬BF÷10¬BH÷20¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷8KroRIEG¬WU÷san-antonio-spurs¬AG÷72¬BA÷18¬BC÷10¬BE÷24¬BG÷20¬~AA÷tGgLVTis¬AD÷1562983200¬ADE÷1562983200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562989536¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷M3tZTKUc¬WV÷portland-trail-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷99¬BB÷27¬BD÷16¬BF÷33¬BH÷23¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷0fuwTvp4¬WU÷milwaukee-bucks¬AG÷84¬BA÷24¬BC÷26¬BE÷17¬BG÷17¬~AA÷AX6gzAqQ¬AD÷1562977800¬ADE÷1562977800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562983639¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷QymQVt0o¬WV÷indiana-pacers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷86¬BB÷21¬BD÷16¬BF÷22¬BH÷27¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷vuiUU0Fi¬WU÷los-angeles-clippers¬AG÷75¬BA÷17¬BC÷11¬BE÷28¬BG÷19¬~AA÷Wt8kyjUJ¬AD÷1562976000¬ADE÷1562976000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Sacramento Kings¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562982773¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷z9yFOPhI¬WV÷cleveland-cavaliers¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷98¬AU÷93¬BJ÷5¬BB÷19¬BD÷22¬BF÷30¬BH÷22¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷CYbr7cNp¬WU÷sacramento-kings¬AZ÷0¬AG÷96¬AT÷93¬BI÷3¬BA÷26¬BC÷24¬BE÷27¬BG÷16¬~AA÷UyU6C6iJ¬AD÷1562970600¬ADE÷1562970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Suns¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562977069¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷China¬JB÷G6LDQoO5¬WV÷china¬AH÷64¬BB÷13¬BD÷9¬BF÷20¬BH÷22¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷fcKHP5wC¬WU÷phoenix-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷94¬BA÷22¬BC÷21¬BE÷32¬BG÷19¬~AA÷GYP2DnxD¬AD÷1562968800¬ADE÷1562968800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562975091¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRO¬AF÷Croatia¬JB÷8tI5S7gg¬WV÷croatia¬AH÷68¬BB÷13¬BD÷22¬BF÷16¬BH÷17¬WM÷OKC¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷MqM9RR8a¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷69¬BA÷18¬BC÷15¬BE÷17¬BG÷19¬~AA÷MBQbESM6¬AD÷1562963400¬ADE÷1562963400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562970084¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷QHS0Tmvm¬WU÷golden-state-warriors¬AG÷87¬BA÷24¬BC÷33¬BE÷12¬BG÷18¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷nRTdUTOt¬WV÷los-angeles-lakers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷88¬BB÷19¬BD÷14¬BF÷31¬BH÷24¬~AA÷rLRfF870¬AD÷1562961600¬ADE÷1562961600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562968591¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷GrwRZk1J¬WV÷philadelphia-76ers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷108¬BB÷27¬BD÷29¬BF÷31¬BH÷21¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷fZyVY9GP¬WU÷toronto-raptors¬AG÷102¬BA÷22¬BC÷24¬BE÷28¬BG÷28¬~ZA÷ESTATS UNITS D'AMÈRICA: Lliga d'Estiu de la NBA de Las Vegas¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷Estats Units d'Amèrica¬ZC÷hKr6qk60¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷2¬ZL÷/basquet/estats-units-d-america/lliga-d-estiu-de-la-nba-de-las-vegas/¬ZX÷01Estats Units022mèrica0020000000001000Lliga d'Esti036 Vegas000¬ZCC÷0¬ZAF÷Estats Units d'Amèrica¬~AA÷Q5ArTI71¬AD÷1562898600¬ADE÷1562898600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562905265¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷lCsVMS88¬WV÷memphis-grizzlies¬AH÷87¬BB÷23¬BD÷18¬BF÷25¬BH÷21¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷n73nbqW7¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷26¬BC÷32¬BE÷28¬BG÷27¬~AA÷zHHVVKNr¬AD÷1562896800¬ADE÷1562896800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562903722¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷nqLa7m9L¬WU÷sacramento-kings¬AG÷80¬BA÷18¬BC÷29¬BE÷16¬BG÷17¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷t6K367OR¬WV÷los-angeles-clippers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷83¬BB÷21¬BD÷16¬BF÷25¬BH÷21¬~AA÷rsLwUbhe¬AD÷1562891400¬ADE÷1562891400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562897450¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷vs0v051e¬WU÷utah-jazz¬AG÷78¬BA÷18¬BC÷20¬BE÷19¬BG÷21¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷8G4raPG1¬WV÷houston-rockets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷87¬BB÷25¬BD÷26¬BF÷21¬BH÷15¬~AA÷bif2mmgG¬AD÷1562889600¬ADE÷1562889600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562896606¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷tWka99v9¬WU÷portland-trail-blazers¬AG÷87¬BA÷20¬BC÷16¬BE÷28¬BG÷23¬WN÷OKC¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷8hMe8TgF¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷92¬BB÷20¬BD÷28¬BF÷24¬BH÷20¬~AA÷4jMZUvwk¬AD÷1562884200¬ADE÷1562884200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562891049¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷IRBV1RWr¬WU÷atlanta-hawks¬AG÷71¬BA÷22¬BC÷12¬BE÷17¬BG÷20¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷0j1z1onk¬WV÷washington-wizards¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷76¬BB÷13¬BD÷19¬BF÷20¬BH÷24¬~AA÷hWQB3aqE¬AD÷1562882400¬ADE÷1562882400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562888725¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷dInTC32b¬WU÷toronto-raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷94¬BA÷20¬BC÷26¬BE÷22¬BG÷26¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷vsxYBNH4¬WV÷indiana-pacers¬AH÷79¬BB÷22¬BD÷26¬BF÷13¬BH÷18¬~
82
fixtures
0
advertisement
Ajustos de notificacions
Notificacions bloquejades pel navegador
Configuració
Mode nit
Ajuda: Estàs a la pàgina resultats Lliga d'Estiu de la NBA de Las Vegas 2019 de la secció Bàsquet/Estats Units d'Amèrica. Livescore Lliga d'Estiu de la NBA de Las Vegas 2019 en directe amb marcadors, classificació Lliga d'Estiu de la NBA de Las Vegas 2019 i detalls de partits oferts a FlashScore.cat. Resultats Lliga d'Estiu de la NBA de Las Vegas 2019 i de més de 150 competicions de bàsquet de més de 30 països de tot el món a FlashScore.cat. Només has de fer clic a un dels països del menú a l'esquerra i seleccionar la competició que desitgis (lliga, copa o torneig). Resultats Lliga d'Estiu de la NBA de Las Vegas 2019 en directe, amb actualitzacions en temps real.
Mostrar més
Apps mòbil
La nostra app mòbil està optimitzada pel teu telèfon. Descarrega-te-la de franc!