Resultats WNBA 2020 en directe, marcadors, classificació

advertisement
advertisement

Bàsquet Estats Units d'Amèrica

WNBA
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ESTATS UNITS D'AMÈRICA: WNBA¬ZEE÷2akflumR¬ZB÷200¬ZY÷Estats Units d'Amèrica¬ZC÷pUklpKtU¬ZD÷p¬ZE÷CWDmsrwh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷2¬ZL÷/basquet/estats-units-d-america/wnba/¬ZX÷01Estats Units022mèrica0110000000001000WNBA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Estats Units d'Amèrica¬~AA÷jmEUQAek¬AD÷1590793200¬ADE÷1590793200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Atlanta Dream W¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Dream W¬JA÷jkEj8Oup¬WU÷atlanta-dream¬WN÷YOR¬AF÷New York Liberty W¬JB÷pCDf7rej¬WV÷new-york-liberty¬AM÷Ajornat per motius de seguretat.¬AW÷1¬~AA÷8O8ZPUAe¬AD÷1590793200¬ADE÷1590793200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Indiana Fever W¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever W¬JA÷O2Cb62Ad¬WU÷indiana-fever¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings W¬JB÷CI5tVomc¬WV÷dallas-wings¬AM÷Ajornat per motius de seguretat.¬AW÷1¬~AA÷nF7wPlQ1¬AD÷1590796800¬ADE÷1590796800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chicago Sky W¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky W¬JA÷j94pU523¬WU÷chicago-sky¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks W¬JB÷pW3lTPH9¬WV÷los-angeles-sparks¬AM÷Ajornat per motius de seguretat.¬AW÷1¬~AA÷0IeLmY22¬AD÷1590796800¬ADE÷1590796800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Minnesota Lynx W¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aces W¬JB÷l2VLAH1r¬WV÷las-vegas-aces¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx W¬JA÷d67hSqXF¬WU÷minnesota-lynx¬AM÷Ajornat per motius de seguretat.¬AW÷1¬~AA÷ELaPnhI8¬AD÷1590804000¬ADE÷1590804000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Phoenix Mercury W¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury W¬JA÷ShUP9yHl¬WU÷phoenix-mercury¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun W¬JB÷dSYT8eWf¬WV÷connecticut-sun¬AM÷Ajornat per motius de seguretat.¬AW÷1¬~AA÷dpkUoCXE¬AD÷1590804000¬ADE÷1590804000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Seattle Storm W¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm W¬JA÷zJXX7Fo1¬WU÷seattle-storm¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics W¬JB÷UuXy7Z07¬WV÷washington-mystics¬AM÷Ajornat per motius de seguretat.¬AW÷1¬~AA÷zylYpWnL¬AD÷1590951600¬ADE÷1590951600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New York Liberty W¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx W¬JB÷dnPNUxgE¬WV÷minnesota-lynx¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty W¬JA÷rqyt6gGD¬WU÷new-york-liberty¬AM÷Ajornat per motius de seguretat.¬AW÷1¬~AA÷r1mxpj2R¬AD÷1590962400¬ADE÷1590962400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Indiana Fever W¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever W¬JA÷zwORTd8K¬WU÷indiana-fever¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky W¬JB÷r3NVSGNQ¬WV÷chicago-sky¬AM÷Ajornat per motius de seguretat.¬AW÷1¬~AA÷pAZ3uAAr¬AD÷1590962400¬ADE÷1590962400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Phoenix Mercury W¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury W¬JA÷pC9cOzWs¬WU÷phoenix-mercury¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics W¬JB÷vZ81Nfol¬WV÷washington-mystics¬AM÷Ajornat per motius de seguretat.¬AW÷1¬~AA÷SYO8vUPl¬AD÷1590966000¬ADE÷1590966000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Seattle Storm W¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm W¬JA÷hxD5ME0f¬WU÷seattle-storm¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aces W¬JB÷naC9LYF0¬WV÷las-vegas-aces¬AM÷Ajornat per motius de seguretat.¬AW÷1¬~AA÷txTCwlue¬AD÷1590973200¬ADE÷1590973200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Los Angeles Sparks W¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks W¬JA÷QkBDKhV6¬WU÷los-angeles-sparks¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun W¬JB÷fPFHJCpD¬WV÷connecticut-sun¬AM÷Ajornat per motius de seguretat.¬AW÷1¬~AA÷zaSGx8f1¬AD÷1591110000¬ADE÷1591110000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New York Liberty W¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty W¬JA÷YFELIWaJ¬WU÷new-york-liberty¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever W¬JB÷lnk1RO3J¬WV÷indiana-fever¬AM÷Ajornat per motius de seguretat.¬AW÷1¬~AA÷EkRKyS97¬AD÷1591142400¬ADE÷1591142400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Washington Mystics W¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics W¬JA÷nX74QrJP¬WU÷washington-mystics¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm W¬JB÷4CfWL2Rt¬WV÷seattle-storm¬AM÷Ajornat per motius de seguretat.¬AW÷1¬~AA÷j7A30Bn8¬AD÷1591151400¬ADE÷1591151400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Los Angeles Sparks W¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks W¬JA÷r3gzLMtm¬WU÷los-angeles-sparks¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aces W¬JB÷CxbvKtdg¬WV÷las-vegas-aces¬AM÷Ajornat per motius de seguretat.¬AW÷1¬~~
188
advertisement
Ajustos de notificacions
Notificacions bloquejades pel navegador
Configuració
Mode nit
Ajuda: Estàs a la pàgina resultats WNBA 2020 de la secció Bàsquet/Estats Units d'Amèrica. Livescore WNBA 2020 en directe amb marcadors, classificació WNBA 2020 i detalls de partits oferts a FlashScore.cat. Resultats WNBA 2020 i de més de 150 competicions de bàsquet de més de 30 països de tot el món a FlashScore.cat. Només has de fer clic a un dels països del menú a l'esquerra i seleccionar la competició que desitgis (lliga, copa o torneig). Resultats WNBA 2020 en directe, amb actualitzacions en temps real.
Mostrar més
Apps mòbil
La nostra app mòbil està optimitzada pel teu telèfon. Descarrega-te-la de franc!