Resultats Israel Cup 2019/2020 en directe, marcadors, classificació

Bàsquet Israel

Israel Cup
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: Israel Cup¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷noMDDdCE¬ZD÷p¬ZE÷AwUaaZjG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/basquet/israel/israel-cup/¬ZX÷01Israel 006Israel0020000000001000Israel Cup 010el Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷WfsuuSqU¬AD÷1571761200¬ADE÷1571761200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Ramat Gan¬ER÷Setzens¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571768059¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Ramat Gan¬JA÷z50O7AUe¬WU÷hapoel-ramat-gan¬AG÷94¬BA÷25¬BC÷22¬BE÷28¬BG÷19¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Haifa¬JB÷EeaS6Uq2¬WV÷hapoel-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷104¬BB÷15¬BD÷29¬BF÷29¬BH÷31¬~AA÷M3YQqjVb¬AD÷1571760900¬ADE÷1571760900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Hod Hasharon¬ER÷Setzens¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571767114¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷M. Hod Hasharon¬JA÷ClIreXpj¬WU÷maccabi-hod-hasharon¬AG÷74¬BA÷27¬BC÷19¬BE÷18¬BG÷10¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷OOLnfi0d¬WV÷maccabi-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷102¬BB÷26¬BD÷29¬BF÷26¬BH÷21¬~AA÷zmWEnhot¬AD÷1571760600¬ADE÷1571760600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elitzur Ashkelon¬ER÷Setzens¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571766056¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELI¬AE÷Elitzur Ashkelon¬JA÷0SPd4yO3¬WU÷elitzur-ashkelon¬AG÷68¬BA÷18¬BC÷16¬BE÷16¬BG÷18¬WN÷GIL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷EVT03ewA¬WV÷gilboa-galil¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷101¬BB÷31¬BD÷31¬BF÷28¬BH÷11¬~AA÷EwVIoC0n¬AD÷1571760600¬ADE÷1571760600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Kiryat Motzkin¬ER÷Setzens¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571766407¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Kiryat Motzkin¬JA÷8hT42FhG¬WU÷maccabi-kiryat-motzkin¬AG÷73¬BA÷22¬BC÷13¬BE÷20¬BG÷18¬WN÷GAL¬AF÷Galil Elyon¬JB÷nqS81Z7M¬WV÷galil-elyon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷83¬BB÷18¬BD÷22¬BF÷24¬BH÷19¬~AA÷bk14Sl0O¬AD÷1571760300¬ADE÷1571760300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bnei Herzliya¬ER÷Setzens¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571765833¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Herzliya¬JA÷z7P3rf1p¬WU÷bnei-herzliya¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷107¬BA÷22¬BC÷27¬BE÷29¬BG÷29¬WN÷RAA¬AF÷Raanana¬JB÷EcO7sEGj¬WV÷h-irony-raanana¬AH÷70¬BB÷21¬BD÷8¬BF÷19¬BH÷22¬~AA÷AP48R8FU¬AD÷1571243400¬ADE÷1571243400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Hevel Modiin¬ER÷Setzens¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571249256¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HHM¬AE÷H. Hevel Modiin¬JA÷SERl6cgi¬WU÷hapoel-hevel-modiin¬AG÷67¬BA÷11¬BC÷21¬BE÷18¬BG÷17¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬JB÷65Qh5H8c¬WV÷ironi-nes-ziona¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷97¬BB÷32¬BD÷23¬BF÷23¬BH÷19¬~~
6
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: Israel Cup¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷noMDDdCE¬ZD÷p¬ZE÷AwUaaZjG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/basquet/israel/israel-cup/¬ZX÷01Israel 006Israel0020000000001000Israel Cup 010el Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷4S10TUpI¬AD÷1571760300¬ADE÷1571760300¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷42¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷Setzens¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1571766698¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon¬JA÷4OYXmGwN¬WU÷ramat-hasharon¬AG÷85¬BA÷21¬BC÷27¬BE÷17¬BG÷20¬WN÷ELI¬AF÷Elitzur Yavne¬JB÷IRxxmzgT¬WV÷elitzur-yavne¬AH÷93¬BB÷35¬BD÷19¬BF÷14¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷4SNVrAp5¬AD÷1571846400¬ADE÷1571846400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elitzur Maccabi Netanya¬ER÷Setzens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELI¬AE÷Elitzur Maccabi Netanya¬JA÷xS9UIzwc¬WU÷elitzur-maccabi-netanya¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷GI8YHfh3¬WV÷ironi-nahariya¬AN÷n¬~AA÷Qy3dUAVB¬AD÷1571932800¬ADE÷1571932800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Afula¬ER÷Setzens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIL¬AE÷H. Afula¬JA÷WAzQkx9A¬WU÷h-afula¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷A1ZTldOG¬WV÷hapoel-eilat¬AN÷n¬~AA÷rDZMpWFh¬AD÷1571932800¬ADE÷1571932800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Kiryat Ata¬ER÷Setzens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Kiryat Ata¬JA÷GIWC0gNS¬WU÷ironi-kiryat-ata¬WN÷ASH¬AF÷Maccabi Ashdod¬JB÷IRIvdDVq¬WV÷maccabi-ashdod¬AN÷n¬~~
4
Configuració
Ajuda: Estàs a la pàgina resultats Israel Cup 2019/2020 de la secció Bàsquet/Israel. Livescore Israel Cup 2019/2020 en directe amb marcadors, classificació Israel Cup 2019/2020 i detalls de partits oferts a FlashScore.cat. Resultats Israel Cup 2019/2020 i de més de 150 competicions de bàsquet de més de 30 països de tot el món a FlashScore.cat. Només has de fer clic a un dels països del menú a l'esquerra i seleccionar la competició que desitgis (lliga, copa o torneig). Resultats Israel Cup 2019/2020 en directe, amb actualitzacions en temps real.
Mostrar més
Apps mòbil
La nostra app mòbil està optimitzada pel teu telèfon. Descarrega-te-la de franc!