Resultats Lliga Leumit 2019/2020 en directe, marcadors, classificació

advertisement
advertisement

Bàsquet Israel

Lliga Leumit
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: Lliga Leumit¬ZEE÷UseCln2O¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷bFS6cjWK¬ZD÷p¬ZE÷AP0qBJ4S¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_UseCln2O¬ZJ÷2¬ZL÷/basquet/israel/lliga-leumit/¬ZX÷01Israel 006Israel0010000000001000Lliga Leumit012Leumit000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷Ovkk6QZ4¬AD÷1584034200¬ADE÷1584034200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elitzur Ashkelon¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584040595¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷M. Hod Hasharon¬JB÷IVzMZ7RI¬WV÷maccabi-hod-hasharon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷102¬BB÷28¬BD÷22¬BF÷25¬BH÷27¬WM÷ELI¬AE÷Elitzur Ashkelon¬JA÷A5yIzlCC¬WU÷elitzur-ashkelon¬AG÷99¬BA÷21¬BC÷31¬BE÷24¬BG÷23¬~AA÷UHko76Kb¬AD÷1584034200¬ADE÷1584034200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elitzur Maccabi Netanya¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584040788¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬JB÷WExEyUd6¬WV÷bnei-herzliya¬AH÷76¬BB÷21¬BD÷26¬BF÷15¬BH÷14¬WM÷ELI¬AE÷Elitzur Maccabi Netanya¬JA÷xhwAxAs0¬WU÷elitzur-maccabi-netanya¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷78¬BA÷22¬BC÷9¬BE÷23¬BG÷24¬~AA÷facY98zt¬AD÷1584032400¬ADE÷1584032400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elitzur Yavne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584038301¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Kiryat Motzkin¬JB÷KhpSpYZJ¬WV÷maccabi-kiryat-motzkin¬AH÷88¬BB÷24¬BD÷20¬BF÷23¬BH÷21¬WM÷ELI¬AE÷Elitzur Yavne¬JA÷6kdpMlcJ¬WU÷elitzur-yavne¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷89¬BA÷21¬BC÷26¬BE÷19¬BG÷23¬~AA÷rRGSlP4U¬AD÷1584032400¬ADE÷1584032400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Afula¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584039037¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Kiryat Ata¬JB÷fFhtNUsD¬WV÷ironi-kiryat-ata¬AH÷80¬BB÷20¬BD÷17¬BF÷22¬BH÷21¬WM÷GIL¬AE÷H. Afula¬JA÷0hgxOAS6¬WU÷h-afula¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷94¬BA÷14¬BC÷32¬BE÷27¬BG÷21¬~AA÷GEos8n5h¬AD÷1584032400¬ADE÷1584032400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Haifa¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584040551¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Raanana¬JB÷OlZ5wjSg¬WV÷maccabi-raanana¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷90¬BB÷29¬BD÷17¬BF÷22¬BH÷22¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Haifa¬JA÷URZ1vWCm¬WU÷hapoel-haifa¬AG÷75¬BA÷21¬BC÷18¬BE÷20¬BG÷16¬~AA÷4zIOk5kO¬AD÷1584032400¬ADE÷1584032400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Ramat Gan¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584038278¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAL¬AF÷Galil Elyon¬JB÷M1fYOjD0¬WV÷galil-elyon¬AH÷71¬BB÷24¬BD÷17¬BF÷16¬BH÷14¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Ramat Gan¬JA÷hSkUPWcf¬WU÷hapoel-ramat-gan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷78¬BA÷21¬BC÷13¬BE÷17¬BG÷27¬~AA÷Ykdx9Skn¬AD÷1584032400¬ADE÷1584032400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramat Hasharon¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584039136¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HHM¬AF÷H. Hevel Modiin¬JB÷jyybuCcs¬WV÷hapoel-hevel-modiin¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷86¬BB÷17¬BD÷20¬BF÷25¬BH÷24¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon¬JA÷bqqWqhkQ¬WU÷ramat-hasharon¬AG÷84¬BA÷12¬BC÷33¬BE÷22¬BG÷17¬~AA÷AyPFiRKB¬AD÷1583602200¬ADE÷1583602200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Galil Elyon¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583608910¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAM¬AF÷Ramat Hasharon¬JB÷rg0fWYKQ¬WV÷ramat-hasharon¬AH÷82¬BB÷21¬BD÷16¬BF÷20¬BH÷25¬WM÷GAL¬AE÷Galil Elyon¬JA÷lW0jXE5K¬WU÷galil-elyon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷97¬BA÷21¬BC÷27¬BE÷23¬BG÷26¬~AA÷MBSJjozI¬AD÷1583429400¬ADE÷1583429400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Hevel Modiin¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583436017¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HHM¬AE÷H. Hevel Modiin¬JA÷KEiMRhTs¬WU÷hapoel-hevel-modiin¬AG÷86¬BA÷17¬BC÷18¬BE÷24¬BG÷27¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Haifa¬JB÷EyiQQCrl¬WV÷hapoel-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷96¬BB÷25¬BD÷31¬BF÷20¬BH÷20¬~AA÷nZXfdk6t¬AD÷1583427600¬ADE÷1583427600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ironi Kiryat Ata¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583433139¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELI¬AF÷Elitzur Maccabi Netanya¬JB÷WfWDWsF9¬WV÷elitzur-maccabi-netanya¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷73¬BB÷17¬BD÷16¬BF÷22¬BH÷18¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Kiryat Ata¬JA÷xYW9XNa3¬WU÷ironi-kiryat-ata¬AG÷63¬BA÷12¬BC÷13¬BE÷20¬BG÷18¬~AA÷GEPBh755¬AD÷1583256600¬ADE÷1583256600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Hod Hasharon¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583263591¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELI¬AF÷Elitzur Yavne¬JB÷Au2nYfjE¬WV÷elitzur-yavne¬AH÷92¬BB÷24¬BD÷25¬BF÷23¬BH÷20¬WM÷MAC¬AE÷M. Hod Hasharon¬JA÷dOb59BDD¬WU÷maccabi-hod-hasharon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷98¬BA÷25¬BC÷22¬BE÷19¬BG÷32¬~AA÷KnW2fTzg¬AD÷1583254800¬ADE÷1583254800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bnei Herzliya¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583260210¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELI¬AF÷Elitzur Ashkelon¬JB÷A7dgCDTf¬WV÷elitzur-ashkelon¬AH÷62¬BB÷16¬BD÷16¬BF÷14¬BH÷16¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Herzliya¬JA÷GpckDgEl¬WU÷bnei-herzliya¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷82¬BA÷21¬BC÷21¬BE÷22¬BG÷18¬~AA÷tdXbe9Ln¬AD÷1583254800¬ADE÷1583254800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Kiryat Motzkin¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583261980¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Ramat Gan¬JB÷xfboEZbr¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷72¬BB÷18¬BD÷17¬BF÷28¬BH÷9¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Kiryat Motzkin¬JA÷AoVHV1UF¬WU÷maccabi-kiryat-motzkin¬AG÷71¬BA÷19¬BC÷20¬BE÷12¬BG÷20¬~AA÷xOQ7gmja¬AD÷1583254800¬ADE÷1583254800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Raanana¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583260992¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIL¬AF÷H. Afula¬JB÷IXa1Aib7¬WV÷h-afula¬AH÷66¬BB÷14¬BD÷23¬BF÷8¬BH÷21¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Raanana¬JA÷OA0cBXr1¬WU÷maccabi-raanana¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷80¬BA÷21¬BC÷17¬BE÷23¬BG÷19¬~AA÷YiRrkYbD¬AD÷1583001000¬ADE÷1583001000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Raanana¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583007410¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HHM¬AF÷H. Hevel Modiin¬JB÷Y3tKA0hj¬WV÷hapoel-hevel-modiin¬AH÷73¬BB÷9¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷14¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Raanana¬JA÷4UyGBtwp¬WU÷maccabi-raanana¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷89¬BA÷32¬BC÷22¬BE÷13¬BG÷22¬~AA÷f1SvjEq7¬AD÷1582997400¬ADE÷1582997400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Haifa¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583003504¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Haifa¬JA÷8bjpH2FM¬WU÷hapoel-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷97¬BA÷19¬BC÷28¬BE÷21¬BG÷29¬WN÷GAL¬AF÷Galil Elyon¬JB÷2LklGMUS¬WV÷galil-elyon¬AH÷79¬BB÷18¬BD÷26¬BF÷15¬BH÷20¬~
154
fixtures
0
advertisement
Ajustos de notificacions
Notificacions bloquejades pel navegador
Configuració
Mode nit
Ajuda: Estàs a la pàgina resultats Lliga Leumit 2019/2020 de la secció Bàsquet/Israel. Livescore Lliga Leumit 2019/2020 en directe amb marcadors, classificació Lliga Leumit 2019/2020 i detalls de partits oferts a FlashScore.cat. Resultats Lliga Leumit 2019/2020 i de més de 150 competicions de bàsquet de més de 30 països de tot el món a FlashScore.cat. Només has de fer clic a un dels països del menú a l'esquerra i seleccionar la competició que desitgis (lliga, copa o torneig). Resultats Lliga Leumit 2019/2020 en directe, amb actualitzacions en temps real.
Mostrar més
Apps mòbil
La nostra app mòbil està optimitzada pel teu telèfon. Descarrega-te-la de franc!