Resultats Super League 2019/2020 en directe, marcadors, classificació

Bàsquet Israel

Super League
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: Super League¬ZEE÷8lGjdOzo¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷82gxasee¬ZD÷p¬ZE÷0CCairCm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_8lGjdOzo¬ZJ÷2¬ZL÷/basquet/israel/super-league/¬ZX÷01Israel 006Israel0000000000001000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷v9p1soxQ¬AD÷1570287600¬ADE÷1570287600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nes Ziona¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Nes Ziona¬JA÷bDH7VA4d¬WU÷ironi-nes-ziona¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel M. Jerusalem¬JB÷CG5kffsc¬WV÷hapoel-m-jerusalem¬AN÷n¬~AA÷dlXSx5ps¬AD÷1570374000¬ADE÷1570374000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷Oj9ggEd3¬WU÷hapoel-holon¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬JB÷6FbbhYB9¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷zuWWyPam¬AD÷1570374000¬ADE÷1570374000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷p6c2ihRF¬WU÷maccabi-rishon¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷CEQVZPer¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷hGQyyqFg¬AD÷1570460400¬ADE÷1570460400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬JB÷YTEvY3Qf¬WV÷hapoel-beer-sheva¬WM÷GIL¬AE÷Gilboa Galil¬JA÷j5PZYqBl¬WU÷gilboa-galil¬AN÷n¬~AA÷W6Puz3Ua¬AD÷1570460400¬ADE÷1570460400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬JA÷nXIrXNu1¬WU÷hapoel-eilat¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷tfInWse7¬WV÷ironi-nahariya¬AN÷n¬~AA÷OEsmYtaC¬AD÷1570806000¬ADE÷1570806000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Jornada 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷bTLVh52K¬WU÷hapoel-holon¬WN÷ASH¬AF÷Maccabi Ashdod¬JB÷hjLZiPHQ¬WV÷maccabi-ashdod¬AN÷n¬~AA÷6wXiX0EI¬AD÷1570892400¬ADE÷1570892400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷Jornada 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬JB÷Cz26n3ul¬WV÷maccabi-rishon¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷UBC1mqQs¬WU÷hapoel-beer-sheva¬AN÷n¬~AA÷r3fLFYro¬AD÷1570892400¬ADE÷1570892400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷Jornada 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬JA÷jR0AoNff¬WU÷hapoel-tel-aviv¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel M. Jerusalem¬JB÷K05EpsA0¬WV÷hapoel-m-jerusalem¬AN÷n¬~AA÷WIm3vILo¬AD÷1571065200¬ADE÷1571065200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Nahariya¬ER÷Jornada 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nahariya¬JA÷bi4Iq1P6¬WU÷ironi-nahariya¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬JB÷tGgNrLvD¬WV÷ironi-nes-ziona¬AN÷n¬~AA÷A9n7wxyh¬AD÷1571065200¬ADE÷1571065200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Jornada 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷v1CQsufJ¬WU÷maccabi-tel-aviv¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷h4086OWJ¬WV÷hapoel-eilat¬AN÷n¬~AA÷6ytGyG54¬AD÷1571497200¬ADE÷1571497200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷Jornada 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIL¬AE÷Gilboa Galil¬JA÷jutq0M9m¬WU÷gilboa-galil¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬JB÷p2umatPg¬WV÷hapoel-holon¬AN÷n¬~AA÷0buKzzLA¬AD÷1571497200¬ADE÷1571497200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Jornada 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷b5qib0v0¬WU÷maccabi-rishon¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷tUYecKg6¬WV÷maccabi-haifa¬AN÷n¬~AA÷2J7P1Ry0¬AD÷1571497200¬ADE÷1571497200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nes Ziona¬ER÷Jornada 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Nes Ziona¬JA÷nsEGN5ak¬WU÷ironi-nes-ziona¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷t4DKMPEe¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷vkvOZgzH¬AD÷1571583600¬ADE÷1571583600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel M. Jerusalem¬ER÷Jornada 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel M. Jerusalem¬JA÷KKXadv9C¬WU÷hapoel-m-jerusalem¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷SpX3ebOI¬WV÷ironi-nahariya¬AN÷n¬~AA÷K0eLYDkN¬AD÷1571670000¬ADE÷1571670000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷Jornada 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷6yW7fIwP¬WU÷hapoel-beer-sheva¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷A9dl3AsP¬WV÷hapoel-eilat¬AN÷n¬~AA÷bifPXX4T¬AD÷1571670000¬ADE÷1571670000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Ashdod¬ER÷Jornada 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Maccabi Ashdod¬JA÷nVmGbUkt¬WU÷maccabi-ashdod¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬JB÷thmKcl5n¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AN÷n¬~
132
Configuració
Ajuda: Estàs a la pàgina resultats Super League 2019/2020 de la secció Bàsquet/Israel. Livescore Super League 2019/2020 en directe amb marcadors, classificació Super League 2019/2020 i detalls de partits oferts a FlashScore.cat. Resultats Super League 2019/2020 i de més de 150 competicions de bàsquet de més de 30 països de tot el món a FlashScore.cat. Només has de fer clic a un dels països del menú a l'esquerra i seleccionar la competició que desitgis (lliga, copa o torneig). Resultats Super League 2019/2020 en directe, amb actualitzacions en temps real.
Mostrar més
Apps mòbil
La nostra app mòbil està optimitzada pel teu telèfon. Descarrega-te-la de franc!