Resultats BBL Cup 2019/2020 en directe, marcadors, classificació

Bàsquet Regne Unit

BBL Cup
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷REGNE UNIT: BBL Cup¬ZEE÷naGV89Vf¬ZB÷197¬ZY÷Regne Unit¬ZC÷jPZEFHkR¬ZD÷p¬ZE÷t6YqntfS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷197_naGV89Vf¬ZJ÷2¬ZL÷/basquet/regne-unit/bbl-cup/¬ZX÷01Regne Unit 010e Unit0220000000001000BBL Cup 007BL Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Regne Unit¬~AA÷hzT58Czl¬AD÷1574278200¬ADE÷1574278200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574284246¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬JA÷UT7xwU0a¬WU÷london-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷103¬BA÷23¬BC÷27¬BE÷26¬BG÷27¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬JB÷8K6txlG5¬WV÷bristol-flyers¬AH÷69¬BB÷15¬BD÷24¬BF÷13¬BH÷17¬~AA÷YknZDYCQ¬AD÷1574011800¬ADE÷1574011800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheshire Phoenix¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574018227¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GLA¬AF÷Glasgow Rocks¬JB÷vuFPuWGt¬WV÷glasgow-rocks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷88¬BB÷29¬BD÷18¬BF÷21¬BH÷20¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬JA÷Iy9bpC8P¬WU÷cheshire-phoenix¬AG÷78¬BA÷13¬BC÷15¬BE÷24¬BG÷26¬~AA÷zaY09hLs¬AD÷1573999200¬ADE÷1573999200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Surrey Scorchers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1574005597¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUR¬AE÷Surrey Scorchers¬JA÷M34UvjWn¬WU÷surrey-scorchers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷87¬BA÷22¬BC÷28¬BE÷15¬BG÷22¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth Raiders¬JB÷0f3YwAog¬WV÷plymouth-raiders¬AH÷77¬BB÷13¬BD÷16¬BF÷24¬BH÷24¬~AA÷AmZr3Hb8¬AD÷1573932600¬ADE÷1573932600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London City Royals¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573939267¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London City Royals¬JA÷hAkvaEIf¬WU÷london-city-royals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷101¬BA÷27¬BC÷24¬BE÷22¬BG÷28¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth Raiders¬JB÷6DgrbYX0¬WV÷plymouth-raiders¬AH÷92¬BB÷25¬BD÷27¬BF÷18¬BH÷22¬~AA÷pU5vhij7¬AD÷1573846200¬ADE÷1573846200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bristol Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573851978¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Flyers¬JA÷0zymSCns¬WU÷bristol-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷85¬BA÷23¬BC÷19¬BE÷17¬BG÷26¬WN÷LON¬AF÷London City Royals¬JB÷vRZjRW1m¬WV÷london-city-royals¬AH÷75¬BB÷22¬BD÷15¬BF÷28¬BH÷10¬~AA÷OK4riB5D¬AD÷1573846200¬ADE÷1573846200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glasgow Rocks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573852172¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Sharks¬JB÷zgTaPAWa¬WV÷sheffield-sharks¬AH÷81¬BB÷20¬BD÷15¬BF÷23¬BH÷23¬WM÷GLA¬AE÷Glasgow Rocks¬JA÷MkPeQjHg¬WU÷glasgow-rocks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷101¬BA÷22¬BC÷27¬BE÷25¬BG÷27¬~AA÷QPrRFfrE¬AD÷1573846200¬ADE÷1573846200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Eagles¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573851930¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬JA÷UFS3OUo6¬WU÷newcastle-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷104¬BA÷20¬BC÷23¬BE÷31¬BG÷30¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Giants¬JB÷86R7Nl1C¬WV÷manchester-giants¬AH÷71¬BB÷15¬BD÷8¬BF÷26¬BH÷22¬~AA÷vTnVEEcK¬AD÷1573846200¬ADE÷1573846200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worcester Wolves¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573852903¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Wolves¬JA÷QsMCM8GI¬WU÷worcester-wolves¬AG÷77¬BA÷21¬BC÷13¬BE÷19¬BG÷24¬WN÷SUR¬AF÷Surrey Scorchers¬JB÷4YKGLSVO¬WV÷surrey-scorchers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷78¬BB÷16¬BD÷20¬BF÷21¬BH÷21¬~AA÷bD7WgDLf¬AD÷1573405200¬ADE÷1573405200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Giants¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573410828¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Giants¬JA÷zg7U9VWC¬WU÷manchester-giants¬AG÷66¬BA÷9¬BC÷19¬BE÷23¬BG÷15¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles¬JB÷ldBY8knJ¬WV÷newcastle-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷94¬BB÷28¬BD÷21¬BF÷25¬BH÷20¬~AA÷x46zgXz1¬AD÷1573401600¬ADE÷1573401600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sheffield Sharks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573408052¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield Sharks¬JA÷j1kHXYOJ¬WU÷sheffield-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷79¬BA÷20¬BC÷21¬BE÷23¬BG÷15¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬JB÷UilLWhvQ¬WV÷leicester-riders¬AH÷63¬BB÷15¬BD÷14¬BF÷10¬BH÷24¬~AA÷GlIRfg6l¬AD÷1573327800¬ADE÷1573327800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London City Royals¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573333995¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London City Royals¬JA÷2u9MBi20¬WU÷london-city-royals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷92¬BA÷25¬BC÷23¬BE÷30¬BG÷14¬WN÷SUR¬AF÷Surrey Scorchers¬JB÷tW7QABH6¬WV÷surrey-scorchers¬AH÷84¬BB÷12¬BD÷20¬BF÷27¬BH÷25¬~AA÷2oENeZjr¬AD÷1573241400¬ADE÷1573241400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573246645¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬JA÷6DFDDDXm¬WU÷leicester-riders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷93¬BA÷24¬BC÷29¬BE÷26¬BG÷14¬WN÷GLA¬AF÷Glasgow Rocks¬JB÷p4EHCXnf¬WV÷glasgow-rocks¬AH÷58¬BB÷18¬BD÷15¬BF÷15¬BH÷10¬~AA÷OMFLuN0p¬AD÷1573232400¬ADE÷1573232400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573238579¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬JA÷v5KtfSzb¬WU÷london-lions¬AG÷85¬BA÷27¬BC÷19¬BE÷19¬BG÷20¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬JB÷h8Opgnj4¬WV÷worcester-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷90¬BB÷23¬BD÷31¬BF÷24¬BH÷12¬~
59
fixtures
SA÷3¬~ZA÷REGNE UNIT: BBL Cup¬ZEE÷naGV89Vf¬ZB÷197¬ZY÷Regne Unit¬ZC÷jPZEFHkR¬ZD÷p¬ZE÷t6YqntfS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷197_naGV89Vf¬ZJ÷2¬ZL÷/basquet/regne-unit/bbl-cup/¬ZX÷01Regne Unit 010e Unit0220000000001000BBL Cup 007BL Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Regne Unit¬~AA÷QmRD6j50¬AD÷1574537400¬ADE÷1574537400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷London Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬JA÷b9agZo0O¬WU÷london-lions¬WN÷SUR¬AF÷Surrey Scorchers¬JB÷x0bcY5FU¬WV÷surrey-scorchers¬AN÷n¬~
1
Notifications settings
Notifications blocked by the browser
Configuració
Mode nit
Ajuda: Estàs a la pàgina resultats BBL Cup 2019/2020 de la secció Bàsquet/Regne Unit. Livescore BBL Cup 2019/2020 en directe amb marcadors, classificació BBL Cup 2019/2020 i detalls de partits oferts a FlashScore.cat. Resultats BBL Cup 2019/2020 i de més de 150 competicions de bàsquet de més de 30 països de tot el món a FlashScore.cat. Només has de fer clic a un dels països del menú a l'esquerra i seleccionar la competició que desitgis (lliga, copa o torneig). Resultats BBL Cup 2019/2020 en directe, amb actualitzacions en temps real.
Mostrar més
Apps mòbil
La nostra app mòbil està optimitzada pel teu telèfon. Descarrega-te-la de franc!