Resultats WBBL 2019/2020 en directe, marcadors, classificació

advertisement
advertisement

Bàsquet Regne Unit

WBBL
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷REGNE UNIT: WBBL¬ZEE÷Am6aIHhd¬ZB÷197¬ZY÷Regne Unit¬ZC÷OEwszEqR¬ZD÷p¬ZE÷bRCTS4gn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷197_Am6aIHhd¬ZJ÷2¬ZL÷/basquet/regne-unit/wbbl-femenina/¬ZX÷01Regne Unit 010e Unit0220000000001000WBBL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Regne Unit¬~AA÷YV5GnnHn¬AD÷1583683200¬ADE÷1583683200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Caledonia Pride W¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583689037¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Caledonia Pride W¬JA÷4KsQuu0A¬WU÷caledonia-pride¬AG÷44¬BA÷19¬BC÷11¬BE÷8¬BG÷6¬WN÷SEV¬AF÷Sevenoaks Suns W¬JB÷INoUvaFG¬WV÷sevenoaks-suns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷67¬BB÷18¬BD÷19¬BF÷15¬BH÷15¬~AA÷Obkd8KqN¬AD÷1583683200¬ADE÷1583683200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cardiff Met Archers W¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583689376¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders W¬JB÷4fx9Rrtg¬WV÷leicester-riders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷84¬BB÷29¬BD÷18¬BF÷26¬BH÷11¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff Met Archers W¬JA÷hKY4SOQn¬WU÷cardiff-met-archers¬AG÷61¬BA÷12¬BC÷14¬BE÷15¬BG÷20¬~AA÷2kl07vaT¬AD÷1583683200¬ADE÷1583683200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nottingham Wildcats W¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583689064¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Nottingham Wildcats W¬JA÷nJRDQ2ea¬WU÷nottingham-wildcats¬AG÷65¬BA÷13¬BC÷18¬BE÷18¬BG÷16¬WN÷ESS¬AF÷Essex Rebels W¬JB÷Q9QHPMA5¬WV÷essex-rebels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷70¬BB÷21¬BD÷12¬BF÷16¬BH÷21¬~AA÷tz0i90UG¬AD÷1583603100¬ADE÷1583603100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oaklands Wolves W¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583608888¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oaklands Wolves W¬JA÷dlmZXp3P¬WU÷oaklands-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷64¬BA÷18¬BC÷16¬BE÷16¬BG÷14¬WN÷BAL¬AF÷BA London Lions W¬JB÷bcZ0T4Bt¬WV÷ba-london-lions¬AH÷39¬BB÷8¬BD÷13¬BF÷10¬BH÷8¬~AA÷rkslAtFA¬AD÷1583602200¬ADE÷1583602200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nottingham Wildcats W¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583607698¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Nottingham Wildcats W¬JA÷tt5nAsBI¬WU÷nottingham-wildcats¬AG÷65¬BA÷18¬BC÷22¬BE÷15¬BG÷10¬WN÷DUR¬AF÷Durham Palatinates W¬JB÷KW3j91QO¬WV÷durham-palatinates¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷78¬BB÷20¬BD÷24¬BF÷20¬BH÷14¬~AA÷lSspBMa4¬AD÷1583593200¬ADE÷1583593200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sheffield Hatters W¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583600111¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles W¬JB÷nJ5rBNeC¬WV÷newcastle-eagles¬AH÷65¬BB÷20¬BD÷12¬BF÷23¬BH÷10¬WM÷WES¬AE÷Sheffield Hatters W¬JA÷YF1vC3t6¬WU÷westfield-health-sheffield-hatters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷87¬BA÷13¬BC÷26¬BE÷24¬BG÷24¬~AA÷AZcxxj4K¬AD÷1583082000¬ADE÷1583082000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nottingham Wildcats W¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583087455¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Nottingham Wildcats W¬JA÷dn8pp99n¬WU÷nottingham-wildcats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷76¬BA÷23¬BC÷20¬BE÷14¬BG÷19¬WN÷CAL¬AF÷Caledonia Pride W¬JB÷zw7lqTOh¬WV÷caledonia-pride¬AH÷41¬BB÷10¬BD÷16¬BF÷9¬BH÷6¬~AA÷AyqtC2pb¬AD÷1583078400¬ADE÷1583078400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cardiff Met Archers W¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583084941¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff Met Archers W¬JA÷C0DVDPBg¬WU÷cardiff-met-archers¬AG÷78¬BA÷20¬BC÷13¬BE÷20¬BG÷25¬WN÷WES¬AF÷Sheffield Hatters W¬JB÷jiCZCqRa¬WV÷westfield-health-sheffield-hatters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷82¬BB÷14¬BD÷26¬BF÷19¬BH÷23¬~AA÷j7GBmS1t¬AD÷1583071200¬ADE÷1583071200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BA London Lions W¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583077100¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷BA London Lions W¬JA÷W6qIs1Vc¬WU÷ba-london-lions¬AG÷41¬BA÷9¬BC÷7¬BE÷10¬BG÷15¬WN÷SEV¬AF÷Sevenoaks Suns W¬JB÷AcrMtLp4¬WV÷sevenoaks-suns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷70¬BB÷10¬BD÷21¬BF÷22¬BH÷17¬~AA÷h0lyDrVi¬AD÷1582998300¬ADE÷1582998300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oaklands Wolves W¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583004528¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oaklands Wolves W¬JA÷vZaOFoss¬WU÷oaklands-wolves¬AG÷61¬BA÷16¬BC÷19¬BE÷13¬BG÷13¬WN÷NOT¬AF÷Nottingham Wildcats W¬JB÷IPbSE5dm¬WV÷nottingham-wildcats¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷76¬BB÷19¬BD÷26¬BF÷18¬BH÷13¬~AA÷EoPqh8gP¬AD÷1582995600¬ADE÷1582995600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essex Rebels W¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583001948¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essex Rebels W¬JA÷zuj9qN0o¬WU÷essex-rebels¬AG÷68¬BA÷17¬BC÷12¬BE÷19¬BG÷20¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles W¬JB÷EVlDrsGi¬WV÷newcastle-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷70¬BB÷17¬BD÷20¬BF÷20¬BH÷13¬~AA÷0ry2TOGO¬AD÷1582992000¬ADE÷1582992000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Mystics W¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582997965¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Mystics W¬JA÷nqBaPJFT¬WU÷manchester-mystics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷73¬BA÷19¬BC÷23¬BE÷15¬BG÷16¬WN÷CAL¬AF÷Caledonia Pride W¬JB÷My2RKwOp¬WV÷caledonia-pride¬AH÷68¬BB÷23¬BD÷17¬BF÷18¬BH÷10¬~AA÷E9kXDOFo¬AD÷1582981200¬ADE÷1582981200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Durham Palatinates W¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582987483¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUR¬AE÷Durham Palatinates W¬JA÷KlJiL7JJ¬WU÷durham-palatinates¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷77¬BA÷16¬BC÷20¬BE÷24¬BG÷17¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders W¬JB÷YiNeKRYP¬WV÷leicester-riders¬AH÷68¬BB÷19¬BD÷20¬BF÷15¬BH÷14¬~AA÷WraYxWlE¬AD÷1582480800¬ADE÷1582480800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nottingham Wildcats W¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582486801¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Nottingham Wildcats W¬JA÷2ojC2HPD¬WU÷nottingham-wildcats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷66¬BA÷12¬BC÷27¬BE÷9¬BG÷18¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Mystics W¬JB÷ENIuokft¬WV÷manchester-mystics¬AH÷65¬BB÷17¬BD÷10¬BF÷17¬BH÷21¬~AA÷MixbU41I¬AD÷1582473600¬ADE÷1582473600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders W¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582479418¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders W¬JA÷QTMjRuoH¬WU÷leicester-riders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷110¬BA÷29¬BC÷29¬BE÷26¬BG÷26¬WN÷BAL¬AF÷BA London Lions W¬JB÷4KLfQa0N¬WV÷ba-london-lions¬AH÷35¬BB÷8¬BD÷8¬BF÷12¬BH÷7¬~AA÷OpANgLUT¬AD÷1582471800¬ADE÷1582471800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Caledonia Pride W¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582478485¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Caledonia Pride W¬JA÷WSxcaQd0¬WU÷caledonia-pride¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷73¬BA÷19¬BC÷22¬BE÷11¬BG÷21¬WN÷OAK¬AF÷Oaklands Wolves W¬JB÷AJy1bpC6¬WV÷oaklands-wolves¬AH÷55¬BB÷14¬BD÷19¬BF÷14¬BH÷8¬~AA÷fV51VpnC¬AD÷1582464600¬ADE÷1582464600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sevenoaks Suns W¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582470694¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEV¬AE÷Sevenoaks Suns W¬JA÷I3JrT1G4¬WU÷sevenoaks-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷86¬BA÷19¬BC÷24¬BE÷23¬BG÷20¬WN÷ESS¬AF÷Essex Rebels W¬JB÷dfInSLVA¬WV÷essex-rebels¬AH÷58¬BB÷19¬BD÷9¬BF÷17¬BH÷13¬~
91
fixtures
0
advertisement
Ajustos de notificacions
Notificacions bloquejades pel navegador
Configuració
Mode nit
Ajuda: Estàs a la pàgina resultats WBBL 2019/2020 de la secció Bàsquet/Regne Unit. Livescore WBBL 2019/2020 en directe amb marcadors, classificació WBBL 2019/2020 i detalls de partits oferts a FlashScore.cat. Resultats WBBL 2019/2020 i de més de 150 competicions de bàsquet de més de 30 països de tot el món a FlashScore.cat. Només has de fer clic a un dels països del menú a l'esquerra i seleccionar la competició que desitgis (lliga, copa o torneig). Resultats WBBL 2019/2020 en directe, amb actualitzacions en temps real.
Mostrar més
Apps mòbil
La nostra app mòbil està optimitzada pel teu telèfon. Descarrega-te-la de franc!