Resultats Leagues Cup 2019 en directe, marcadors, classificació

advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
bookmaker
Créditos de apuesta, hasta €100
Regístrese, realice un ingreso de 5€ o más en su cuenta, para tener derecho a un 50% del valor del ingreso en créditos de apuesta (hasta un máximo de 100€), cuando realice apuestas válidas del mismo valor y estas hayan sido determinadas. Solo para clientes nuevos. Se aplican las condiciones. ¡Regístrese!

Futbol Amèrica del Nord i Central

Leagues Cup
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷AMÈRICA DEL NORD I CENTRAL: Leagues Cup¬ZEE÷vHAK29ko¬ZB÷2¬ZY÷Amèrica del Nord i Central¬ZC÷EFd7Dbb6¬ZD÷p¬ZE÷r7Agmjs9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷2_vHAK29ko¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/america-del-nord-i-central/copa-de-les-lligues/¬ZX÷00Amèrica del 026entral0130000000001000Leagues Cup 011es Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Amèrica del Nord i Central¬~AA÷YNX9XLGF¬AD÷1568860200¬ADE÷1568860200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tigres¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568867929¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRU¬AF÷Cruz Azul¬JB÷EylFvw1c¬WV÷cruz-azul¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷UAN¬AE÷Tigres¬JA÷rBhJwcG3¬WU÷u-a-n-l-tigres¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷AJFrnZRK¬AD÷1566354600¬ADE÷1566354600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cruz Azul¬ER÷Semifinals¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566362502¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Cruz Azul¬JA÷zc9JGdob¬WU÷cruz-azul¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷Em8NFG04¬WV÷los-angeles-galaxy¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷8dOeA2lC¬AD÷1566347400¬ADE÷1566347400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Club America¬ER÷Semifinals¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566355548¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club America¬JA÷O2wgoG4t¬WU÷club-america¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷UAN¬AF÷Tigres¬JB÷IPxcpzKn¬WV÷u-a-n-l-tigres¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷forYZIEf¬AD÷1564021800¬ADE÷1564021800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬ER÷Quarts¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1564029321¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷neDihlZS¬WU÷real-salt-lake¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷UAN¬AF÷Tigres¬JB÷l4aJm8sp¬WV÷u-a-n-l-tigres¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷CMhTzaal¬AD÷1564014600¬ADE÷1564014600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Houston Dynamo¬ER÷Quarts¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1564022356¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷0vFqfA4G¬WU÷houston-dynamo¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CLU¬AF÷Club America¬JB÷vVDmgUJM¬WV÷club-america¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷bJlPyupr¬AD÷1563937200¬ADE÷1563937200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Los Angeles Galaxy¬ER÷Quarts¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563945297¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷4CLzdWZ3¬WU÷los-angeles-galaxy¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷TIJ¬AF÷Club Tijuana¬JB÷IFPvejkA¬WV÷club-tijuana¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷tv2ctLyR¬AD÷1563928200¬ADE÷1563928200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Fire¬ER÷Quarts¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563935878¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷WbNSch5i¬WU÷chicago-fire¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CRU¬AF÷Cruz Azul¬JB÷AkMWdCKc¬WV÷cruz-azul¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~
7
fixtures
0
advertisement
advertisement
Ajustos de notificacions
Les notificacions han estat bloquejades pel navegador
Configuració
Mode nit
advertisement
Ajuda: Estàs a la pàgina resultats Leagues Cup 2019 de la secció Futbol/Amèrica del Nord i Central. Livescore Leagues Cup 2019 en directe amb marcadors, classificació Leagues Cup 2019 i detalls de partits (golejadors, targetes, comparació de quotes...) oferts a FlashScore.cat. Resultats de Leagues Cup 2019 i de més de 1000 competicions de futbol de més de 90 països de tot el món a FlashScore.cat. Només has de fer clic a un dels països del menú a l'esquerra i seleccionar la competició que desitgis (lliga, copa o torneig). Resultats Leagues Cup 2019 en directe, amb actualitzacions en temps real.
Mostrar més
Apps mòbil
La nostra app mòbil està optimitzada pel teu telèfon. Descarrega-te-la de franc!