Resultats Copa FFA 2019 en directe, marcadors, classificació

advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
bookmaker
Créditos de apuesta, hasta €100
Regístrese, realice un ingreso de 5€ o más en su cuenta, para tener derecho a un 50% del valor del ingreso en créditos de apuesta (hasta un máximo de 100€), cuando realice apuestas válidas del mismo valor y estas hayan sido determinadas. Solo para clientes nuevos. Se aplican las condiciones. ¡Regístrese!

Futbol Austràlia

Copa FFA
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷AUSTRÀLIA: Copa FFA¬ZEE÷C8jTVoo9¬ZB÷24¬ZY÷Austràlia¬ZC÷2NoMFtas¬ZD÷p¬ZE÷nJ5fQSZe¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_C8jTVoo9¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/australia/copa-ffa/¬ZX÷00Austràlia 009tràlia0110000000001000Copa FFA 008pa FFA000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austràlia¬~AA÷UHiBK61C¬AD÷1571819400¬ADE÷1571819400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide United¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571826598¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide United¬JA÷xn7YfXGH¬WU÷adelaide-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷MCY¬AF÷Melbourne City¬JB÷fNHTeD1B¬WV÷melbourne-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷lQhh68Hq¬AD÷1570008600¬ADE÷1570008600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Coast Mariners¬ER÷Semifinals¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570015699¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide United¬JB÷08AEyx3c¬WV÷adelaide-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷CEN¬AE÷Central Coast Mariners¬JA÷lY6AxImi¬WU÷central-coast-mariners¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷C0VONzmH¬AD÷1569922200¬ADE÷1569922200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Strikers¬ER÷Semifinals¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569929106¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MCY¬AF÷Melbourne City¬JB÷zVISDYAj¬WV÷melbourne-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷4¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Strikers¬JA÷dvKOEEep¬WU÷brisbane-strikers¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷EcF4hRSe¬AD÷1568799000¬ADE÷1568799000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Strikers¬ER÷Quarts¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568805520¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOR¬AF÷Moreland¬JB÷AyH1OPIM¬WV÷moreland-zebras¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Strikers¬JA÷WpIcP53G¬WU÷brisbane-strikers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷pOA0g7Dk¬AD÷1568799000¬ADE÷1568799000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne City¬ER÷Quarts¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568806018¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WSW¬AF÷WS Wanderers¬JB÷2BDgQolA¬WV÷western-sydney-wanderers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MCY¬AE÷Melbourne City¬JA÷OKEkRRY3¬WU÷melbourne-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷6XBdfmbq¬AD÷1568712600¬ADE÷1568712600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide United¬ER÷Quarts¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568719264¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Jets¬JB÷tdPpS7Jc¬WV÷newcastle-jets¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide United¬JA÷rB6sTm4i¬WU÷adelaide-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷hlE8ior2¬AD÷1568712600¬ADE÷1568712600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hume City¬ER÷Quarts¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568719662¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CEN¬AF÷Central Coast Mariners¬JB÷ULcYI3tp¬WV÷central-coast-mariners¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷HUM¬AE÷Hume City¬JA÷h066NqYS¬WU÷hume-city¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷SbKFOoir¬AD÷1566984600¬ADE÷1566984600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Olympic¬ER÷Vuitens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566991297¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HUM¬AF÷Hume City¬JB÷SdR8AaxN¬WV÷hume-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Olympic¬JA÷pYy4BuNG¬WU÷adelaide-olympic¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷IPYqU7TK¬AD÷1566984600¬ADE÷1566984600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Brisbane Roar¬ER÷Vuitens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566994382¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Roar¬JA÷r9umFNNi¬WU÷brisbane-roar¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷CEN¬AF÷Central Coast Mariners¬JB÷0pzhEswb¬WV÷central-coast-mariners¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷6kJJN56l¬AD÷1566984600¬ADE÷1566984600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Strikers¬ER÷Vuitens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566991236¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manly Utd¬JB÷buIv5w0p¬WV÷manly-utd¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Strikers¬JA÷6mQC9JiT¬WU÷brisbane-strikers¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷zVAzKN5D¬AD÷1566984600¬ADE÷1566984600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Utd¬ER÷Vuitens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566991650¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WSW¬AF÷WS Wanderers¬JB÷QRRsNxMS¬WV÷western-sydney-wanderers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷4¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Utd¬JA÷W4SwOI6M¬WU÷sydney-utd¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷dvCWK3j7¬AD÷1566379800¬ADE÷1566379800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edgeworth E.¬ER÷Vuitens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566386728¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Jets¬JB÷hETZObiG¬WV÷newcastle-jets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬WM÷EDG¬AE÷Edgeworth E.¬JA÷QicwQvxA¬WU÷edgeworth-eagles-fc¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷lE8OMPLf¬AD÷1566379800¬ADE÷1566379800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marconi Stallions¬ER÷Vuitens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566386497¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MCY¬AF÷Melbourne City¬JB÷vyeRSthi¬WV÷melbourne-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷MAR¬AE÷Marconi Stallions¬JA÷xWGr4cFj¬WU÷marconi-stallions¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷dGXmTRrR¬AD÷1566379800¬ADE÷1566379800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moreland¬ER÷Vuitens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566386440¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAG¬AF÷Magpies Crusaders¬JB÷YcYaCL7A¬WV÷magpies-crusaders¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MOR¬AE÷Moreland¬JA÷vyZeD1h4¬WU÷moreland-zebras¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬~AA÷2HCSLqy1¬AD÷1566379800¬ADE÷1566379800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olympic FC¬ER÷Vuitens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566386420¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide United¬JB÷n1bZQKM3¬WV÷adelaide-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷OLY¬AE÷Olympic FC¬JA÷hvaVR07c¬WU÷olympic-fc¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~
31
fixtures
0
advertisement
advertisement
Ajustos de notificacions
Les notificacions han estat bloquejades pel navegador
Configuració
Mode nit
advertisement
Ajuda: Estàs a la pàgina resultats Copa FFA 2019 de la secció Futbol/Austràlia. Livescore Copa FFA 2019 en directe amb marcadors, classificació Copa FFA 2019 i detalls de partits (golejadors, targetes, comparació de quotes...) oferts a FlashScore.cat. Resultats de Copa FFA 2019 i de més de 1000 competicions de futbol de més de 90 països de tot el món a FlashScore.cat. Només has de fer clic a un dels països del menú a l'esquerra i seleccionar la competició que desitgis (lliga, copa o torneig). Resultats Copa FFA 2019 en directe, amb actualitzacions en temps real.
Mostrar més
Apps mòbil
La nostra app mòbil està optimitzada pel teu telèfon. Descarrega-te-la de franc!