Resultats Scottish Cup 2019/2020 en directe, marcadors, classificació

Futbol Escòcia

Scottish Cup
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ESCÒCIA: Scottish Cup¬ZEE÷O4voiHlk¬ZB÷199¬ZY÷Escòcia¬ZC÷rBbOnh2a¬ZD÷p¬ZE÷bXFZTU1c¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_O4voiHlk¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/escocia/scottish-cup/¬ZX÷00Escòcia 007scòcia0090000000001000Scottish Cup012sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Escòcia¬~AA÷GvJRvLij¬AD÷1569870000¬ADE÷1569870000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deveronvale¬ER÷Cent vint-i-vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEV¬AE÷Deveronvale¬JA÷ddiqksuo¬WU÷deveronvale¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SPA¬AF÷Spartans¬JB÷YDzSDQHo¬WV÷spartans¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷Resultat del 1r partit: 1-1. Acumulat: 2-3.¬~AA÷2DA5ZPFA¬AD÷1569679200¬ADE÷1569679200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Clachnacuddin¬ER÷Cent vint-i-vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLA¬AE÷Clachnacuddin¬JA÷QonPnT9G¬WU÷clachnacuddin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NAI¬AF÷Nairn County¬JB÷4xoTomPM¬WV÷nairn-county¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Resultat del 1r partit: 0-0. Acumulat: 2-1.¬~AA÷CG5OIBjT¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Broxburn Athletic¬ER÷Cent vint-i-vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Broxburn Athletic¬JA÷IohPDLbA¬WU÷broxburn-athletic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷EAS¬AF÷East Stirlingshire¬JB÷dxiTCuEG¬WV÷east-stirlingshire¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬~AA÷KvvQzpCE¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buckie Thistle¬ER÷Cent vint-i-vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUC¬AE÷Buckie Thistle¬JA÷f9tPvk3Q¬WU÷buckie-thistle¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷CIV¬AF÷Civil Service Strollers¬JB÷dISjz9Bs¬WV÷civil-service-strollers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬~AA÷radfDkEj¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Caledonian Braves¬ER÷Cent vint-i-vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Caledonian Braves¬JA÷AqX36wip¬WU÷caledonian-braves¬AG÷3¬WN÷ROT¬AF÷Rothes¬JB÷lzW75c6j¬WV÷rothes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬~AA÷p4zwxZji¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cumbernauld Colts¬ER÷Cent vint-i-vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUM¬AE÷Cumbernauld Colts¬JA÷xjPkUtqi¬WU÷cumbernauld-colts¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PEN¬AF÷Penicuik¬JB÷GtOgT0bc¬WV÷penicuik¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬~AA÷WKxkZWzA¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalbeattie Star¬ER÷Cent vint-i-vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalbeattie Star¬JA÷b3Yv8jSl¬WU÷dalbeattie-star¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GAL¬AF÷Gala Fairydean¬JB÷xfXr7Ase¬WV÷gala-fairydean-rovers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬~AA÷IFgRFrzk¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edinburgh University¬ER÷Cent vint-i-vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDI¬AE÷Edinburgh University¬JA÷YuDsSBJK¬WU÷edinburgh-university¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LOC¬AF÷Lochee United¬JB÷CWBoRVYQ¬WV÷lochee-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬~AA÷OhfNGOKr¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Forres Mechanics¬ER÷Cent vint-i-vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Forres Mechanics¬JA÷nPEZTXl8¬WU÷forres-mechanics¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BAN¬AF÷Banks O' Dee¬JB÷QFDwTi4E¬WV÷banks-o-dee¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬~AA÷OfZtyg6c¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort William¬ER÷Cent vint-i-vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Fort William¬JA÷b5DbSKD3¬WU÷fort-william¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷VAL¬AF÷Vale Of Leithen¬JB÷AuH2RvT9¬WV÷vale-of-leithen¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬~AA÷UehjEVbp¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fraserburgh¬ER÷Cent vint-i-vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Fraserburgh¬JA÷jajXBaTM¬WU÷fraserburgh¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BON¬AF÷Bonnyrigg Rose¬JB÷42fyBJrT¬WV÷bonnyrigg-rose¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬~AA÷d6hVE2ke¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gretna 2008¬ER÷Cent vint-i-vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HIL¬AF÷Hill Of Beath¬JB÷WGhIL9dl¬WV÷hill-of-beath¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷GRE¬AE÷Gretna 2008¬JA÷IDlEMksr¬WU÷gretna-2008¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬~AA÷hUwozDL3¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inverurie Loco Works¬ER÷Cent vint-i-vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INV¬AE÷Inverurie Loco Works¬JA÷42G6QbrG¬WU÷inverurie-loco-works¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷WIC¬AF÷Wick Academy¬JB÷tSwz9WCr¬WV÷wick-academy¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬~AA÷EqSgYjjG¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Keith¬ER÷Cent vint-i-vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEI¬AE÷Keith¬JA÷WGWn6Ud1¬WU÷keith¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷STI¬AF÷Stirling University¬JB÷pKzi5lC7¬WV÷stirling-university¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬~AA÷8pjl4GYH¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Linlithgow Rose¬ER÷Cent vint-i-vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIN¬AE÷Linlithgow Rose¬JA÷YyRp2W9k¬WU÷linlithgow-rose¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HUN¬AF÷Huntly¬JB÷jDLk1jPe¬WV÷huntly¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬~AA÷hYovDtK7¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nairn County¬ER÷Cent vint-i-vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAI¬AE÷Nairn County¬JA÷M5oVI7t7¬WU÷nairn-county¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CLA¬AF÷Clachnacuddin¬JB÷0dpZHReD¬WV÷clachnacuddin¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬~AA÷YP6KJiyN¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spartans¬ER÷Cent vint-i-vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spartans¬JA÷CYMOFsUc¬WU÷spartans¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DEV¬AF÷Deveronvale¬JB÷jPLSE1q4¬WV÷deveronvale¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬~AA÷EsmzEM41¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Strathspey Thistle¬ER÷Cent vint-i-vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Strathspey Thistle¬JA÷QwhMKTBf¬WU÷strathspey-thistle¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LOS¬AF÷Lossiemouth¬JB÷4UjQJmR0¬WV÷lossiemouth¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬~AA÷6yzMyQd8¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Turriff Utd¬ER÷Cent vint-i-vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FOR¬AF÷Formartine Utd¬JB÷CpiKuVmK¬WV÷formartine-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬WM÷TUR¬AE÷Turriff Utd¬JA÷EaYGtBYD¬WU÷turriff-united¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬~AA÷63zOKXLG¬AD÷1569002700¬ADE÷1569002700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kelty Hearts¬ER÷Cent vint-i-vuitens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelty Hearts¬JA÷48JGH3ao¬WU÷kelty-hearts¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AUC¬AF÷Auchinleck Talbot¬JB÷IBNKGNEi¬WV÷auchinleck-talbot¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬~
20
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ESCÒCIA: Scottish Cup¬ZEE÷O4voiHlk¬ZB÷199¬ZY÷Escòcia¬ZC÷rBbOnh2a¬ZD÷p¬ZE÷bXFZTU1c¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_O4voiHlk¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/escocia/scottish-cup/¬ZX÷00Escòcia 007scòcia0090000000001000Scottish Cup012sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Escòcia¬~AA÷65qcBROi¬AD÷1571421900¬ADE÷1571421900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bonnyrigg Rose¬ER÷Seixanta-quatrens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BON¬AE÷Bonnyrigg Rose¬JA÷CSPzXjv6¬WU÷bonnyrigg-rose¬WN÷BUC¬AF÷Buckie Thistle¬JB÷jJOvWAgC¬WV÷buckie-thistle¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬AN÷y¬~AA÷lrEzPpgi¬AD÷1571423400¬ADE÷1571423400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edinburgh City¬ER÷Seixanta-quatrens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDI¬AE÷Edinburgh City¬JA÷GOzfosaG¬WU÷edinburgh-city¬WN÷BAN¬AF÷Banks O' Dee¬JB÷fFZcp1EM¬WV÷banks-o-dee¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬AN÷y¬~AA÷Otv2Aovb¬AD÷1571491800¬ADE÷1571491800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Auchinleck Talbot¬ER÷Seixanta-quatrens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUC¬AE÷Auchinleck Talbot¬JA÷YsEqVU8I¬WU÷auchinleck-talbot¬WN÷COV¬AF÷Cove Rangers¬JB÷ritDD2wo¬WV÷cove-rangers¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬AN÷y¬~AA÷fueD7qOG¬AD÷1571491800¬ADE÷1571491800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penicuik¬ER÷Seixanta-quatrens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penicuik¬JA÷QZLBY3FA¬WU÷penicuik¬WN÷STE¬AF÷Stenhousemuir¬JB÷vwQFXNUG¬WV÷stenhousemuir¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬AN÷n¬~AA÷d8HrNON3¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Albion Rovers¬ER÷Seixanta-quatrens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FOR¬AF÷Fort William¬JB÷WfTywJ6d¬WV÷fort-william¬WM÷ALB¬AE÷Albion Rovers¬JA÷h4UXwaij¬WU÷albion-rovers¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬AN÷n¬~AA÷dfxA8P8A¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Annan¬ER÷Seixanta-quatrens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANN¬AE÷Annan¬JA÷hMN3zQpb¬WU÷annan¬WN÷BRE¬AF÷Brechin¬JB÷WCM7Zq04¬WV÷brechin¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬AN÷n¬~AA÷2LKCsaJB¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Clachnacuddin¬ER÷Seixanta-quatrens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLA¬AE÷Clachnacuddin¬JA÷4lFGhcFI¬WU÷clachnacuddin¬WN÷BRO¬AF÷Brora Rangers¬JB÷ruEKiHUO¬WV÷brora-rangers¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬AN÷y¬~AA÷nwzh01Gj¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cowdenbeath¬ER÷Seixanta-quatrens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRO¬AF÷Broxburn Athletic¬JB÷bmtknNqA¬WV÷broxburn-athletic¬WM÷COW¬AE÷Cowdenbeath¬JA÷Kdsom3U3¬WU÷cowdenbeath¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬AN÷y¬~AA÷2oIvO48c¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Kilbride¬ER÷Seixanta-quatrens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Kilbride¬JA÷lxZ1qLTS¬WU÷east-kilbride¬WN÷GRE¬AF÷Gretna 2008¬JB÷AuuTvuxp¬WV÷gretna-2008¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬AN÷n¬~AA÷GfqM5NhT¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elgin City¬ER÷Seixanta-quatrens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELG¬AE÷Elgin City¬JA÷Wz1jRL7p¬WU÷elgin-city¬WN÷BER¬AF÷Berwick¬JB÷ARafQuNj¬WV÷berwick¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬AN÷n¬~AA÷x4pI63wN¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Formartine Utd¬ER÷Seixanta-quatrens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Formartine Utd¬JA÷M1FKWspN¬WU÷formartine-utd¬WN÷GAL¬AF÷Gala Fairydean¬JB÷0hEOV1aT¬WV÷gala-fairydean-rovers¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬AN÷n¬~AA÷2Xx695g4¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lochee United¬ER÷Seixanta-quatrens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOC¬AE÷Lochee United¬JA÷dfUfxnGo¬WU÷lochee-united¬WN÷BSC¬AF÷BSC Glasgow¬JB÷zoTby6Vi¬WV÷bsc-glasgow¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬AN÷n¬~AA÷8nyl1s1p¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rothes¬ER÷Seixanta-quatrens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROT¬AE÷Rothes¬JA÷CWwwkPai¬WU÷rothes¬WN÷INV¬AF÷Inverurie Loco Works¬JB÷QZsslqFc¬WV÷inverurie-loco-works¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬AN÷n¬~AA÷l0yKOsdF¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spartans¬ER÷Seixanta-quatrens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spartans¬JA÷buQoXQWK¬WU÷spartans¬WN÷QUE¬AF÷Queen's Park¬JB÷xWOkWpnR¬WV÷queen-s-park¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬AN÷n¬~AA÷SEpgC79o¬AD÷1571493600¬ADE÷1571493600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stirling¬ER÷Seixanta-quatrens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stirling¬JA÷42MSYC9g¬WU÷stirling¬WN÷STR¬AF÷Strathspey Thistle¬JB÷rgLWXWOa¬WV÷strathspey-thistle¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬AN÷y¬~AA÷zaGnMrwA¬AD÷1571580000¬ADE÷1571580000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stirling University¬ER÷Seixanta-quatrens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stirling University¬JA÷KAMJ12qc¬WU÷stirling-university¬WN÷LIN¬AF÷Linlithgow Rose¬JB÷b1LN0Mb3¬WV÷linlithgow-rose¬AM÷Repetició en cas d'empat.¬AN÷n¬~~
16
Configuració
Ajuda: Estàs a la pàgina resultats Scottish Cup 2019/2020 de la secció Futbol/Escòcia. Livescore Scottish Cup 2019/2020 en directe amb marcadors, classificació Scottish Cup 2019/2020 i detalls de partits (golejadors, targetes, comparació de quotes...) oferts a FlashScore.cat. Resultats de Scottish Cup 2019/2020 i de més de 1000 competicions de futbol de més de 90 països de tot el món a FlashScore.cat. Només has de fer clic a un dels països del menú a l'esquerra i seleccionar la competició que desitgis (lliga, copa o torneig). Resultats Scottish Cup 2019/2020 en directe, amb actualitzacions en temps real.
Mostrar més
Apps mòbil
La nostra app mòbil està optimitzada pel teu telèfon. Descarrega-te-la de franc!