Resultats Ligat ha'Al 2019/2020 en directe, marcadors, classificació

Futbol Israel

Ligat ha'Al
2019/2020
Carregant...
results
1
1560704040
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: Ligat ha'Al¬ZEE÷rHJ2vy1B¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷8v3kIArS¬ZD÷p¬ZE÷OUaeDQl7¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_rHJ2vy1B¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/israel/ligat-ha-al/¬ZX÷00Israel 006Israel0000000000001000Ligat ha'Al 011 ha'Al000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷Igz8fC3l¬AD÷1566658800¬ADE÷1566658800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beitar Jerusalem¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Jerusalem¬JA÷8SUTQ5v8¬WU÷beitar-jerusalem¬WN÷HAP¬AF÷H. Beer Sheva¬JB÷UyWPRoP1¬WV÷h-beer-sheva¬AN÷n¬~AA÷CGZBgWIf¬AD÷1566658800¬ADE÷1566658800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Hadera¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOA¬AF÷Moadon Sport Ashdod¬JB÷tGBMRTv8¬WV÷moadon-sport-ashdod¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Hadera¬JA÷K6AQQmfE¬WU÷hapoel-hadera¬AN÷n¬~AA÷b9gy0YuR¬AD÷1566658800¬ADE÷1566658800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Kfar-Saba¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Haifa¬JB÷xvioZTWR¬WV÷hapoel-haifa¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Kfar-Saba¬JA÷vmwDUmuq¬WU÷hapoel-kfar-saba¬AN÷n¬~AA÷ChiP2zd8¬AD÷1566658800¬ADE÷1566658800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Tel Aviv¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NET¬AF÷Netanya¬JB÷21CrF8ud¬WV÷netanya¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel Aviv¬JA÷thBnESf2¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷4jW3ehlr¬AD÷1566658800¬ADE÷1566658800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Raanana¬JB÷MBSHT7fk¬WV÷h-raanana¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷zFWLSR9e¬WU÷maccabi-haifa¬AN÷n¬~AA÷jqjT1fBE¬AD÷1566658800¬ADE÷1566658800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nes Tziona¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷feaUxCX2¬WV÷maccabi-tel-aviv¬WM÷SEK¬AE÷Nes Tziona¬JA÷8b3YyWn9¬WU÷nes-tziona¬AN÷n¬~AA÷KIfX0EQK¬AD÷1566658800¬ADE÷1566658800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yehuda¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEH¬AE÷Yehuda¬JA÷UDiszAHL¬WU÷yehuda¬WN÷SHM¬AF÷Shmona¬JB÷jNhwyj2F¬WV÷shmona¬AN÷n¬~AA÷ANibFDuE¬AD÷1567263600¬ADE÷1567263600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Haifa¬ER÷Jornada 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷MiYI3HhI¬WV÷maccabi-haifa¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Haifa¬JA÷zexN2y8O¬WU÷hapoel-haifa¬AN÷n¬~AA÷IT4CiAm7¬AD÷1567263600¬ADE÷1567263600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Beer Sheva¬ER÷Jornada 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Hadera¬JB÷hCt27agg¬WV÷hapoel-hadera¬WM÷HAP¬AE÷H. Beer Sheva¬JA÷W2u66J8a¬WU÷h-beer-sheva¬AN÷n¬~AA÷dK3GjU2D¬AD÷1567263600¬ADE÷1567263600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Raanana¬ER÷Jornada 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Jerusalem¬JB÷0xpA5wO5¬WV÷beitar-jerusalem¬WM÷HAP¬AE÷H. Raanana¬JA÷vTrE4cwC¬WU÷h-raanana¬AN÷n¬~AA÷6ko7DiAQ¬AD÷1567263600¬ADE÷1567263600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Jornada 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YEH¬AF÷Yehuda¬JB÷WITTLb8n¬WV÷yehuda¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷A9SXKINh¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷j7YFhjY0¬AD÷1567263600¬ADE÷1567263600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moadon Sport Ashdod¬ER÷Jornada 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel Aviv¬JB÷C2Yg9LOt¬WV÷hapoel-tel-aviv¬WM÷MOA¬AE÷Moadon Sport Ashdod¬JA÷Amic8uvm¬WU÷moadon-sport-ashdod¬AN÷n¬~AA÷8bXY8BIs¬AD÷1567263600¬ADE÷1567263600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Netanya¬ER÷Jornada 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEK¬AF÷Nes Tziona¬JB÷4WRyKxwa¬WV÷nes-tziona¬WM÷NET¬AE÷Netanya¬JA÷IZVuJdh5¬WU÷netanya¬AN÷n¬~AA÷OQe2EXfK¬AD÷1567263600¬ADE÷1567263600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shmona¬ER÷Jornada 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Kfar-Saba¬JB÷lbQ4RKpP¬WV÷hapoel-kfar-saba¬WM÷SHM¬AE÷Shmona¬JA÷j7CWMvgt¬WU÷shmona¬AN÷n¬~AA÷4pTg4mXC¬AD÷1568473200¬ADE÷1568473200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beitar Jerusalem¬ER÷Jornada 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Jerusalem¬JA÷hhpOVZyB¬WU÷beitar-jerusalem¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Haifa¬JB÷E1oKWFM4¬WV÷hapoel-haifa¬AN÷n¬~AA÷rySc37nJ¬AD÷1568473200¬ADE÷1568473200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Hadera¬ER÷Jornada 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Raanana¬JB÷nFqSUgiH¬WV÷h-raanana¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Hadera¬JA÷0ImWTD6N¬WU÷hapoel-hadera¬AN÷n¬~AA÷bmQo6920¬AD÷1568473200¬ADE÷1568473200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Kfar-Saba¬ER÷Jornada 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷Cxk3zbNu¬WV÷maccabi-tel-aviv¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Kfar-Saba¬JA÷OCh7ZHxn¬WU÷hapoel-kfar-saba¬AN÷n¬~AA÷xYyw8VXm¬AD÷1568473200¬ADE÷1568473200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Tel Aviv¬ER÷Jornada 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEK¬AF÷Nes Tziona¬JB÷0bLpIG7B¬WV÷nes-tziona¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel Aviv¬JA÷vkKlHzNH¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷ANTk5TH6¬AD÷1568473200¬ADE÷1568473200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Jornada 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHM¬AF÷Shmona¬JB÷IZiBYyhh¬WV÷shmona¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷dQjFXe7b¬WU÷maccabi-haifa¬AN÷n¬~AA÷IRZ5B4vt¬AD÷1568473200¬ADE÷1568473200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moadon Sport Ashdod¬ER÷Jornada 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Beer Sheva¬JB÷rswyTXLT¬WV÷h-beer-sheva¬WM÷MOA¬AE÷Moadon Sport Ashdod¬JA÷pjP2OiUp¬WU÷moadon-sport-ashdod¬AN÷n¬~AA÷GOzs7kmf¬AD÷1568473200¬ADE÷1568473200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yehuda¬ER÷Jornada 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NET¬AF÷Netanya¬JB÷8OOhGfxO¬WV÷netanya¬WM÷YEH¬AE÷Yehuda¬JA÷nFNdFEiU¬WU÷yehuda¬AN÷n¬~
1
1560704040
182
Settings
Ajuda: Estàs a la pàgina resultats Ligat ha'Al 2019/2020 de la secció Futbol/Israel. Livescore Ligat ha'Al 2019/2020 en directe amb marcadors, classificació Ligat ha'Al 2019/2020 i detalls de partits (golejadors, targetes, comparació de quotes...) oferts a FlashScore.cat. Resultats de Ligat ha'Al 2019/2020 i de més de 1000 competicions de futbol de més de 90 països de tot el món a FlashScore.cat. Només has de fer clic a un dels països del menú a l'esquerra i seleccionar la competició que desitgis (lliga, copa o torneig). Resultats Ligat ha'Al 2019/2020 en directe, amb actualitzacions en temps real.
Mostrar més
Apps mòbil
La nostra app mòbil està optimitzada pel teu telèfon. Descarrega-te-la de franc!