Resultats Copa de l'Emperadriu 2020 en directe, marcadors, classificació

advertisement
advertisement
advertisement
advertisement

Futbol Japó

Copa de l'Emperadriu
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷JAPÓ: Copa de l'Emperadriu¬ZEE÷lCkoZLIc¬ZB÷100¬ZY÷Japó¬ZC÷KACHYZFP¬ZD÷c¬ZE÷rqOxno86¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_lCkoZLIc¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/japo/copa-empress-femenina/¬ZX÷00Japó 004......0100000000001000Copa de l'Em020radriu000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japó¬~AA÷p8MjNYFI¬AD÷1607144400¬ADE÷1607144400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷C-Osaka W¬ER÷Setzens¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607152855¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COS¬AE÷C-Osaka W¬JA÷8G56OfOT¬WU÷c-osaka¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷tSOlQ4BN-lnmfWjI1.png¬WN÷FC¬AF÷FC Takatsuki Speranza W¬JB÷APiYJEWp¬WV÷fc-takatsuki-speranza¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷pxnpL0oe-8dee8jqa.png¬~AA÷4WL2kiaB¬AD÷1607144400¬ADE÷1607144400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷JEF United W¬ER÷Setzens¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607151025¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEF¬AE÷JEF United W¬JA÷0Ok0xx52¬WU÷jef-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷jX1wDgXH-AsD5wMCl.png¬WN÷FUK¬AF÷Fukuoka W¬JB÷vFl4ydK8¬WV÷fukuoka¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷d0VsfFpt¬AD÷1607142600¬ADE÷1607142600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kunoichi W¬ER÷Setzens¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607149348¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KUN¬AE÷Kunoichi W¬JA÷zsdKijlo¬WU÷kunoichi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷11¬BA÷4¬BC÷7¬OA÷pE2BRhgT-SKOkyt8b.png¬WN÷DIO¬AF÷Diosa Izumo W¬JB÷lpp2GZQo¬WV÷diosa-izumo¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷x29xox8P¬AD÷1607142600¬ADE÷1607142600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vegalta Sendai W¬ER÷Setzens¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607149672¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEG¬AE÷Vegalta Sendai W¬JA÷WhqOtxvb¬WU÷vegalta-sendai¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷nHQnyGne-8OZD0b4e.png¬WN÷KAN¬AF÷Kanagawa University W¬JB÷vJnWvG8A¬WV÷kanagawa-university¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷dnj9uGVn¬AD÷1607133600¬ADE÷1607133600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Harima Albion W¬ER÷Setzens¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607142646¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Harima Albion W¬JA÷2DRAKoNe¬WU÷as-harima-albio¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷WAS¬AF÷Waseda Univ. W¬JB÷t4QEJ5x2¬WV÷waseda-univ¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬~AA÷4d5gOE0C¬AD÷1607133600¬ADE÷1607133600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saitama W¬ER÷Setzens¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607140228¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saitama W¬JA÷Ma7bQGgH¬WU÷saitama¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷MNumD38k-xWJmCmTs.png¬WN÷NIT¬AF÷Nittaidai W¬JB÷0j62Pz9N¬WV÷nittaidai¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷x4wJSCkC-nNKj0Xa6.png¬~AA÷4CgHwf0a¬AD÷1607131800¬ADE÷1607131800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orca Kamogawa W¬ER÷Setzens¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORC¬AE÷Orca Kamogawa W¬JA÷UJJdrkF2¬WU÷orca-kamogawa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷DAI¬AF÷Daisho Gakuen W¬JB÷8AI0s9U8¬WV÷daisho-gakuen¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷OC0TzhpI¬AD÷1607131800¬ADE÷1607131800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Setagaya Sfida FC W¬ER÷Setzens¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607138434¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SET¬AE÷Setagaya Sfida FC W¬JA÷G0izqM5D¬WU÷setagaya-sfida-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷SHI¬AF÷Shizuoka Sangyo W¬JB÷U3uI75rE¬WV÷shizuoka-sangyo¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷team¬~~
8
fixtures
SA÷1¬~ZA÷JAPÓ: Copa de l'Emperadriu¬ZEE÷lCkoZLIc¬ZB÷100¬ZY÷Japó¬ZC÷KACHYZFP¬ZD÷c¬ZE÷rqOxno86¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_lCkoZLIc¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/japo/copa-empress-femenina/¬ZX÷00Japó 004......0100000000001000Copa de l'Em020radriu000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japó¬~AA÷dQbyZVEU¬AD÷1607218200¬ADE÷1607218200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yamato Sylphid W¬ER÷Setzens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAM¬AE÷Yamato Sylphid W¬JA÷UsUnAb4C¬WU÷yamato-sylphid¬GRA÷0¬OA÷team¬WN÷IMA¬AF÷Imabari W¬JB÷O4Tj9IJI¬WV÷imabari¬GRB÷0¬OB÷OQ6LO7Rq-QZrEVbOd.png¬AN÷n¬~AA÷QRsQyYUB¬AD÷1607220000¬ADE÷1607220000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ehime W¬ER÷Setzens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EHI¬AE÷Ehime W¬JA÷8zlSpry1¬WU÷ehime¬GRA÷0¬OA÷MZuT0JU0-fH1kUMo3.png¬WN÷OKA¬AF÷Okayama Sakuyo W¬JB÷xAhWq2j7¬WV÷okayama-sakuyo¬GRB÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷UDTkhgFh¬AD÷1607220000¬ADE÷1607220000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nojima Stella W¬ER÷Setzens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOJ¬AE÷Nojima Stella W¬JA÷x2toSWPc¬WU÷nojima-stella¬GRA÷0¬OA÷EkJdTQUH-lQmEKGGh.png¬WN÷GUN¬AF÷Gunma W¬JB÷WOukRju4¬WV÷gunma¬GRB÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷zwkDvzog¬AD÷1607220000¬ADE÷1607220000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yokohama FC Seagulls W¬ER÷Setzens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOK¬AE÷Yokohama FC Seagulls W¬JA÷A593M7hq¬WU÷yokohama-fc-seagulls¬GRA÷0¬OA÷Magw86U0-Eqaw37d8.png¬WN÷AC¬AF÷Parceiro Nagano W¬JB÷8jS6LR7k¬WV÷ac-parceiro-nagano¬GRB÷0¬OB÷lzNm4cT0-xn4rNYSb.png¬AN÷n¬~AA÷WpYvW2bj¬AD÷1607229000¬ADE÷1607229000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Albirex Niigata W¬ER÷Setzens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albirex Niigata W¬JA÷jFZuf1W4¬WU÷albirex-niigata¬GRA÷0¬OA÷Mu0Gxw86-AqQ7miph.png¬WN÷NGU¬AF÷NGU Nagoya W¬JB÷l0hqgLoB¬WV÷ngu-nagoya¬GRB÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷rHXgiDUb¬AD÷1607230800¬ADE÷1607230800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beleza W¬ER÷Setzens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Beleza W¬JA÷AFvgQAfA¬WU÷beleza¬GRA÷0¬OA÷I5N26IU0-rNXvXtJg.png¬WN÷NIT¬AF÷Nitere Menina W¬JB÷vkqcPU9G¬WV÷nitere-menina¬GRB÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷EN04tdGt¬AD÷1607230800¬ADE÷1607230800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inac Kobe Leonesa W¬ER÷Setzens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INA¬AE÷Inac Kobe Leonesa W¬JA÷AqrSudg4¬WU÷inac-kobe-leonesa¬GRA÷0¬OA÷WS34fLVH-h0q9ozQS.png¬WN÷NOR¬AF÷Norddea Hokkaido W¬JB÷I9ozvzOG¬WV÷norddea-hokkaido¬GRB÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷ObLfMhVO¬AD÷1607230800¬ADE÷1607230800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Urawa W¬ER÷Setzens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷URA¬AE÷Urawa W¬JA÷OSuGrb9o¬WU÷urawa¬GRA÷0¬OA÷tz2aFale-MNkVVWr9.png¬WN÷JUM¬AF÷Jumonji Ventus W¬JB÷xWqKsIOi¬WV÷jumonji-ventus¬GRB÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~
8
advertisement
advertisement
Ajustos de notificacions
Les notificacions han estat bloquejades pel navegador
Configuració
Mode nit
advertisement
Ajuda: Estàs a la pàgina resultats Copa de l'Emperadriu 2020 de la secció Futbol/Japó. Livescore Copa de l'Emperadriu 2020 en directe amb marcadors, classificació Copa de l'Emperadriu 2020 i detalls de partits (golejadors, targetes, comparació de quotes...) oferts a FlashScore.cat. Resultats de Copa de l'Emperadriu 2020 i de més de 1000 competicions de futbol de més de 90 països de tot el món a FlashScore.cat. Només has de fer clic a un dels països del menú a l'esquerra i seleccionar la competició que desitgis (lliga, copa o torneig). Resultats Copa de l'Emperadriu 2020 en directe, amb actualitzacions en temps real.
Mostrar més
Apps mòbil
La nostra app mòbil està optimitzada pel teu telèfon. Descarrega-te-la de franc!
mockup