Resultats Ekstraklasa 2020/2021 en directe, marcadors, classificació

advertisement
advertisement
advertisement
advertisement

Futbol Polònia

Ekstraklasa
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷POLÒNIA: Ekstraklasa¬ZEE÷lrMHUHDc¬ZB÷154¬ZY÷Polònia¬ZC÷0YeuAKmU¬ZD÷p¬ZE÷SKwHC6sn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_lrMHUHDc¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/polonia/ekstraklasa/¬ZX÷00Polònia 007olònia0000000000001000Ekstraklasa 011aklasa000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polònia¬~AA÷YaF8ANxJ¬AD÷1598025600¬ADE÷1598025600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zaglebie¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEC¬AF÷Lech Poznan¬JB÷Sx6KfGqc¬WV÷lech-poznan¬WM÷ZAG¬AE÷Zaglebie¬JA÷vNCxWW6d¬WU÷zaglebie¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nqDdDPh0¬AD÷1598101200¬ADE÷1598101200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cracòvia¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRA¬AE÷Cracòvia¬JA÷rJ5iuypA¬WU÷cracovia¬WN÷POG¬AF÷Pogon Szczecin¬JB÷ChAeveaG¬WV÷pogon-szczecin¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4KqNTpws¬AD÷1598110200¬ADE÷1598110200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slask Wroclaw¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIA¬AF÷Piast Gliwice¬JB÷h6U7YPSf¬WV÷piast-gliwice¬WM÷SLA¬AE÷Slask Wroclaw¬JA÷ptV3Z5Dl¬WU÷slask-wroclaw¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷z5giZ6FJ¬AD÷1598119200¬ADE÷1598119200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rakow¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEG¬AF÷Legia¬JB÷0j4ShfE9¬WV÷legia¬WM÷RAK¬AE÷Rakow¬JA÷6T4Ogza3¬WU÷rakow-czestochowa¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nuceYQUP¬AD÷1598178600¬ADE÷1598178600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisla Plock¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STA¬AF÷Stal Mielec¬JB÷6kWaznbr¬WV÷stal-mielec¬WM÷WIS¬AE÷Wisla Plock¬JA÷Eg8WiETF¬WU÷wisla-plock¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷23am2lPj¬AD÷1598187600¬ADE÷1598187600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Warta Poznan¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GDA¬AF÷Lechia Gdansk¬JB÷WUK3VLuG¬WV÷lechia-gdansk¬WM÷WAR¬AE÷Warta Poznan¬JA÷x8LaW1Q9¬WU÷warta-poznan¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QZB0Cq86¬AD÷1598196600¬ADE÷1598196600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gornik Z.¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POD¬AF÷Podbeskidzie¬JB÷p683xZTS¬WV÷podbeskidzie¬WM÷GOR¬AE÷Gornik Z.¬JA÷jq9awFEM¬WU÷gornik-z¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f9G4B3NC¬AD÷1598284800¬ADE÷1598284800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jagiellonia¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIS¬AF÷Wisla¬JB÷0WDYWCij¬WV÷wisla¬WM÷JAG¬AE÷Jagiellonia¬JA÷69EUXhxp¬WU÷jagiellonia¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jJhVQX1i¬AD÷1598630400¬ADE÷1598630400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zaglebie¬ER÷Jornada 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAR¬AF÷Warta Poznan¬JB÷veOBTaAS¬WV÷warta-poznan¬WM÷ZAG¬AE÷Zaglebie¬JA÷pYO7UueM¬WU÷zaglebie¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷URUnOt7I¬AD÷1598639400¬ADE÷1598639400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stal Mielec¬ER÷Jornada 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOR¬AF÷Gornik Z.¬JB÷AqGeqssD¬WV÷gornik-z¬WM÷STA¬AE÷Stal Mielec¬JA÷tABipNR6¬WU÷stal-mielec¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0nwWRO7g¬AD÷1598706000¬ADE÷1598706000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lechia Gdansk¬ER÷Jornada 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GDA¬AE÷Lechia Gdansk¬JA÷vNWJVNCD¬WU÷lechia-gdansk¬WN÷RAK¬AF÷Rakow¬JB÷hQK1f7kE¬WV÷rakow-czestochowa¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8ITjN0MO¬AD÷1598715000¬ADE÷1598715000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisla¬ER÷Jornada 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SLA¬AF÷Slask Wroclaw¬JB÷2w3s7pZJ¬WV÷slask-wroclaw¬WM÷WIS¬AE÷Wisla¬JA÷lzFar1dJ¬WU÷wisla¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vwxzRrNa¬AD÷1598724000¬ADE÷1598724000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Legia¬ER÷Jornada 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAG¬AF÷Jagiellonia¬JB÷0jO9hoKQ¬WV÷jagiellonia¬WM÷LEG¬AE÷Legia¬JA÷WGJ5gR4K¬WU÷legia¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YayvQ2x6¬AD÷1598783400¬ADE÷1598783400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Piast Gliwice¬ER÷Jornada 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POG¬AF÷Pogon Szczecin¬JB÷dM9umPsl¬WV÷pogon-szczecin¬WM÷PIA¬AE÷Piast Gliwice¬JA÷2aAyl5Ss¬WU÷piast-gliwice¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷n3urPMiC¬AD÷1598792400¬ADE÷1598792400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Podbeskidzie¬ER÷Jornada 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRA¬AF÷Cracòvia¬JB÷2JCmo3C0¬WV÷cracovia¬WM÷POD¬AE÷Podbeskidzie¬JA÷8dDqnqcf¬WU÷podbeskidzie¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rBrRS4hm¬AD÷1598801400¬ADE÷1598801400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lech Poznan¬ER÷Jornada 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIS¬AF÷Wisla Plock¬JB÷QJSFW3c7¬WV÷wisla-plock¬WM÷LEC¬AE÷Lech Poznan¬JA÷WdTBXqr1¬WU÷lech-poznan¬AW÷1¬AN÷n¬~
240
advertisement
advertisement
Ajustos de notificacions
Les notificacions han estat bloquejades pel navegador
Configuració
Mode nit
advertisement
Ajuda: Estàs a la pàgina resultats Ekstraklasa 2020/2021 de la secció Futbol/Polònia. Livescore Ekstraklasa 2020/2021 en directe amb marcadors, classificació Ekstraklasa 2020/2021 i detalls de partits (golejadors, targetes, comparació de quotes...) oferts a FlashScore.cat. Resultats de Ekstraklasa 2020/2021 i de més de 1000 competicions de futbol de més de 90 països de tot el món a FlashScore.cat. Només has de fer clic a un dels països del menú a l'esquerra i seleccionar la competició que desitgis (lliga, copa o torneig). Resultats Ekstraklasa 2020/2021 en directe, amb actualitzacions en temps real.
Mostrar més
Apps mòbil
La nostra app mòbil està optimitzada pel teu telèfon. Descarrega-te-la de franc!