Resultats Premier League Sud-africana en directe, marcadors, classificació

advertisement
advertisement

Futbol Sud-àfrica

Premier League
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷SUD-ÀFRICA: Premier League¬ZEE÷WYFXQ1KH¬ZB÷175¬ZY÷Sud-àfrica¬ZC÷CWuhx7dM¬ZD÷p¬ZE÷hIPHWbem¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷175_WYFXQ1KH¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/sud-africa/premier-league/¬ZX÷00Sud-àfrica 010àfrica0000000000001000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Sud-àfrica¬~AA÷jBIc3fIo¬AD÷1583947800¬ADE÷1583947800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stellenbosch¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583954535¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi Sundowns¬JB÷fyJZS88O¬WV÷mamelodi-sundowns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷STE¬AE÷Stellenbosch¬JA÷8v7HihoP¬WU÷stellenbosch-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷t0aqJ3D7¬AD÷1583861400¬ADE÷1583861400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583868084¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬JA÷GCh6mLXH¬WU÷bidvest-wits¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BLA¬AF÷Black Leopards¬JB÷rZO2numO¬WV÷black-leopards¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷nchmqiXT¬AD÷1583674200¬ADE÷1583674200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583680940¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City¬JA÷QeRIWj9a¬WU÷cape-town-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬JB÷KIQMVAO5¬WV÷bloem-celtic¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷l6vFvBuo¬AD÷1583674200¬ADE÷1583674200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Highlands¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583680854¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷Highlands¬JA÷b9PQUUwC¬WU÷highlands¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SUP¬AF÷Supersport Utd¬JB÷GpKVTlgI¬WV÷supersport-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷4EM12EXi¬AD÷1583604900¬ADE÷1583604900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583611705¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬JA÷rXcqmCgt¬WU÷bidvest-wits¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chippa Utd.¬JB÷QemlnW8n¬WV÷chippa-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷INmqpXHN¬AD÷1583604900¬ADE÷1583604900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer Chiefs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583611693¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer Chiefs¬JA÷UTX9YCvm¬WU÷kaizer-chiefs¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AMA¬AF÷Amazulu¬JB÷ChNEXWgg¬WV÷amazulu¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷byM51Ynb¬AD÷1583596800¬ADE÷1583596800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden Arrows¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583603532¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows¬JA÷4nnhojOh¬WU÷golden-arrows¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pirates¬JB÷YLjdpAwa¬WV÷orlando-pirates¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷vXluoD2H¬AD÷1583587800¬ADE÷1583587800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baroka¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583594574¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬JA÷YqXvvZGP¬WU÷baroka¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BLA¬AF÷Black Leopards¬JB÷jwZ5ZhPt¬WV÷black-leopards¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷d8azngmB¬AD÷1583517600¬ADE÷1583517600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maritzburg Utd¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583524294¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬JA÷jL7fWMcJ¬WU÷maritzburg-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷POL¬AF÷Polokwane¬JB÷fgYzuF1J¬WV÷polokwane-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷40sTmFIb¬AD÷1583069400¬ADE÷1583069400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloem Celtic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583075899¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬JA÷nTAwz5bf¬WU÷bloem-celtic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BAR¬AF÷Baroka¬JB÷445rZOD0¬WV÷baroka¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷bNtXnZX4¬AD÷1583069400¬ADE÷1583069400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Polokwane¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583076167¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLA¬AF÷Black Leopards¬JB÷xI3jX2rD¬WV÷black-leopards¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷POL¬AE÷Polokwane¬JA÷re4nYrT6¬WU÷polokwane-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷8YmKkyln¬AD÷1583000100¬ADE÷1583000100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport Utd¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583006914¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Supersport Utd¬JA÷dbWbsm6K¬WU÷supersport-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬JB÷vNL3t7LQ¬WV÷bidvest-wits¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷42Y4q0RC¬AD÷1582992000¬ADE÷1582992000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chippa Utd.¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582998639¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chippa Utd.¬JA÷0CndNREl¬WU÷chippa-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷AMA¬AF÷Amazulu¬JB÷fZo0MoUf¬WV÷amazulu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷UskGjHYu¬AD÷1582983000¬ADE÷1582983000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden Arrows¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582989861¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HIG¬AF÷Highlands¬JB÷I7XfrTjE¬WV÷highlands¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows¬JA÷UivDJqED¬WU÷golden-arrows¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷I5x9rKtJ¬AD÷1582983000¬ADE÷1582983000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Pirates¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582990147¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates¬JA÷8xj4L5q1¬WU÷orlando-pirates¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer Chiefs¬JB÷j1u9KPb7¬WV÷kaizer-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~
186
fixtures
0
advertisement
Ajustos de notificacions
Notificacions bloquejades pel navegador
Configuració
Mode nit
Ajuda: Estàs a la pàgina resultats Premier League Sud-africana de la secció Futbol/Sud-àfrica. Livescore Premier League Sud-africana en directe amb marcadors, classificació Premier League 2019/2020 i detalls de partits (golejadors, targetes, comparació de quotes...) oferts a FlashScore.cat. Resultats de Premier League Sud-africana i de més de 1000 competicions de futbol de més de 90 països de tot el món a FlashScore.cat. Només has de fer clic a un dels països del menú a l'esquerra i seleccionar la competició que desitgis (lliga, copa o torneig). Resultats Premier League Sud-africana en directe, amb actualitzacions en temps real.
Mostrar més
Apps mòbil
La nostra app mòbil està optimitzada pel teu telèfon. Descarrega-te-la de franc!