Resultats Copa d'Israel 2020/2021 en directe, marcadors, classificació

advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
bookmaker
Créditos de apuesta, hasta €100
Regístrese, realice un ingreso de 5€ o más en su cuenta, para tener derecho a un 50% del valor del ingreso en créditos de apuesta (hasta un máximo de 100€), cuando realice apuestas válidas del mismo valor y estas hayan sido determinadas. Solo para clientes nuevos. Se aplican las condiciones. ¡Regístrese!

Futbol Israel

Copa d'Israel
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: Copa d'Israel¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷bVKYTCbh¬ZD÷c¬ZE÷4G5eRVho¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/israel/state-cup/¬ZX÷00Israel 006Israel0070000000001000Copa d'Israe013Israel000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷xbiWgANh¬AD÷1607965200¬ADE÷1607965200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Petah Tikva¬ER÷Trenta-dosens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOF¬AF÷Nof Hagalil¬JB÷0lel1JUI¬WV÷nof-hagalil¬GRB÷0¬OB÷8G6Myr8k-KfmnSmGE.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Petah Tikva¬JA÷Mcdp2aFC¬WU÷hapoel-petah-tikva¬GRA÷0¬OA÷OdD9rRCN-WvbTxdE7.png¬AN÷n¬~AA÷AVeHaufE¬AD÷1608030000¬ADE÷1608030000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bnei Majdal Krum United¬ER÷Trenta-dosens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Bikat Hayarden¬JB÷jgbM62qp¬WV÷hapoel-bikat-hayarden¬GRB÷0¬OB÷00Hkq586-OC9c196S.png¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Majdal Krum United¬JA÷KA7jCOLM¬WU÷bnei-majdal-krum-united¬GRA÷0¬OA÷QskaoUS0-nijfnvfS.png¬AN÷n¬~AA÷x0r8keW6¬AD÷1608030000¬ADE÷1608030000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Azor¬ER÷Trenta-dosens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Bnei Lod¬JB÷MwGB4XJD¬WV÷hapoel-bnei-lod¬GRB÷0¬OB÷Sb6tO4lC-h4y58LZJ.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Azor¬JA÷A3C75D47¬WU÷hapoel-azor¬GRA÷0¬OA÷Em5airXH-pbraDixi.png¬AN÷n¬~AA÷djz0iH1f¬AD÷1608030000¬ADE÷1608030000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Bnei Faradis¬ER÷Trenta-dosens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Ironi Rishon¬JB÷8G9e8FKl¬WV÷h-ironi-rishon¬GRB÷0¬OB÷Q9LzURne-dUHIQWnU.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Bnei Faradis¬JA÷UPAi9e5r¬WU÷hapoel-bnei-faradis¬GRA÷0¬OA÷dMkA8LjT-jRggn1ai.png¬AN÷n¬~AA÷OfmSfj8n¬AD÷1608030000¬ADE÷1608030000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Bueine¬ER÷Trenta-dosens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Akko¬JB÷SMss3u06¬WV÷hapoel-akko¬GRB÷0¬OB÷hl7j7wiT-j9KYEwSu.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Bueine¬JA÷lWrw4Lp0¬WU÷hapoel-bueine¬GRA÷0¬OA÷46PY6WVH-MDhHqwpp.png¬AN÷n¬~AA÷tWcNeWht¬AD÷1608030000¬ADE÷1608030000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Migdal HaEmek¬ER÷Trenta-dosens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Umm al-Fahm¬JB÷f9qZ41Vg¬WV÷hapoel-umm-al-fahm¬GRB÷0¬OB÷SzRhR0UH-x2nEgki2.png¬WM÷HAP¬AE÷H. Migdal HaEmek¬JA÷t6uV5sGm¬WU÷hapoel-migdal-haemek¬GRA÷0¬OA÷SnfyoQ7k-2LBfVSH9.png¬AN÷n¬~AA÷46zfDbOD¬AD÷1608030000¬ADE÷1608030000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Bnei Raina¬ER÷Trenta-dosens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AGU¬AF÷Agudat Sport Ashdod¬JB÷nqtR6N0s¬WV÷agudat-sport-ashdod¬GRB÷0¬OB÷SYLxIWQq-t4W4c5si.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Bnei Raina¬JA÷pzfaB3hQ¬WU÷maccabi-bnei-raina¬GRA÷0¬OA÷vqIFkvB6-b1GdtIP3.png¬AN÷n¬~AA÷rqfPcJOQ¬AD÷1608030000¬ADE÷1608030000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Tzur Shalom¬ER÷Trenta-dosens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Ashkelon¬JB÷O6dU4tEd¬WV÷ashkelon¬GRB÷0¬OB÷6eElRrSq-6kK7KlIN.png¬WM÷MAC¬AE÷M. Tzur Shalom¬JA÷pGcQ5Mbj¬WU÷maccabi-tzur-shalom¬GRA÷0¬OA÷4UP82GT0-vRfhlA6c.png¬AN÷n¬~AA÷OxxhgwXs¬AD÷1608030000¬ADE÷1608030000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nordia Jerusalem¬ER÷Trenta-dosens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Marmorek¬JB÷U3qGSq63¬WV÷hapoel-marmorek¬GRB÷0¬OB÷Iic7CyRq-OUCjW823.png¬WM÷NOR¬AE÷Nordia Jerusalem¬JA÷jDpCTPjc¬WU÷beitar-nordia-jerusalem¬GRA÷0¬OA÷WESwhL76-MN94qlkC.png¬AN÷n¬~AA÷GjsClFoD¬AD÷1608053400¬ADE÷1608053400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beitar Tel Aviv¬ER÷Trenta-dosens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MHE¬AF÷M. Herzliya¬JB÷G0keCqwK¬WV÷m-herzliya¬GRB÷0¬OB÷QXzWF5Pq-W8FMlwc6.png¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Tel Aviv¬JA÷xAjiDPND¬WU÷beitar-tel-aviv¬GRA÷0¬OA÷lnIHsgXH-hIGIkJs0.png¬AN÷n¬~AA÷2Tzdhcnl¬AD÷1608053400¬ADE÷1608053400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Herzliya¬ER÷Trenta-dosens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬JB÷xUnOQNzG¬WV÷hapoel-ramat-gan¬GRB÷0¬OB÷xQkYjg6k-8Ku9GYzc.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Herzliya¬JA÷OQrKR3L9¬WU÷h-herzliya¬GRA÷0¬OA÷Ie6RsxRq-KfTgvVX4.png¬AN÷n¬~AA÷4heLba9K¬AD÷1608053400¬ADE÷1608053400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Nazareth¬ER÷Trenta-dosens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MSK¬AF÷MS Kafr Qasim¬JB÷EX6fBryT¬WV÷ms-kafr-qasim¬GRB÷0¬OB÷hCxfJ7R0-6sjB7h29.png¬WM÷MAC¬AE÷M. Nazareth¬JA÷tK8nD46G¬WU÷m-nazareth¬GRA÷0¬OA÷fLMrdSiT-ADLjGvzb.png¬AN÷n¬~AA÷dSiD0Lv8¬AD÷1608053400¬ADE÷1608053400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷Trenta-dosens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Ramat Hasharon¬JA÷Yg5vFQy4¬WU÷ramat-hasharon¬GRA÷0¬OA÷4I9L9MiT-phwP82LU.png¬WN÷MST¬AF÷MS Tira¬JB÷Cp4rEpiA¬WV÷ms-tira¬GRB÷0¬OB÷t4QiK1T0-pvWY7CZc.png¬AN÷n¬~AA÷fyg3jyH0¬AD÷1608138000¬ADE÷1608138000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Raanana¬ER÷Trenta-dosens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷H. Raanana¬JA÷xjEa7ZZf¬WU÷h-raanana¬GRA÷0¬OA÷S81w5APq-h4y58LZJ.png¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Iksal Imad¬JB÷GtD36gk1¬WV÷hapoel-iksal-imad¬GRB÷0¬OB÷xWBWMGPq-25eg8Zd8.png¬AN÷n¬~
14
advertisement
advertisement
Ajustos de notificacions
Les notificacions han estat bloquejades pel navegador
Configuració
Mode nit
advertisement
Ajuda: Estàs a la pàgina resultats Copa d'Israel 2020/2021 de la secció Futbol/Israel. Livescore Copa d'Israel 2020/2021 en directe amb marcadors, classificació Copa d'Israel 2020/2021 i detalls de partits (golejadors, targetes, comparació de quotes...) oferts a FlashScore.cat. Resultats de Copa d'Israel 2020/2021 i de més de 1000 competicions de futbol de més de 90 països de tot el món a FlashScore.cat. Només has de fer clic a un dels països del menú a l'esquerra i seleccionar la competició que desitgis (lliga, copa o torneig). Resultats Copa d'Israel 2020/2021 en directe, amb actualitzacions en temps real.
Mostrar més
Apps mòbil
La nostra app mòbil està optimitzada pel teu telèfon. Descarrega-te-la de franc!
mockup