Resultats Divisió 2 2020/2021 en directe, marcadors, classificació

advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
bookmaker
Créditos de apuesta, hasta €100
Regístrese, realice un ingreso de 5€ o más en su cuenta, para tener derecho a un 50% del valor del ingreso en créditos de apuesta (hasta un máximo de 100€), cuando realice apuestas válidas del mismo valor y estas hayan sido determinadas. Solo para clientes nuevos. Se aplican las condiciones. ¡Regístrese!

Futbol Xipre

Divisió 2
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷XIPRE: Divisió 2¬ZEE÷CbXNfZvn¬ZB÷61¬ZY÷Xipre¬ZC÷fqNoWNBl¬ZD÷c¬ZE÷46z2ccjD¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷61_CbXNfZvn¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/xipre/divisio-2/¬ZX÷00Xipre 005......0010000000001000Divisió 2 009isió 2000¬ZCC÷0¬ZAF÷Xipre¬~AA÷d0cPBPCF¬AD÷1599922800¬ADE÷1599922800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anagennisi Derynia¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YPS¬AF÷Ypsonas¬JB÷jw0HN8MH¬WV÷ypsonas¬WM÷ANA¬AE÷Anagennisi Derynia¬JA÷Cn1DOl7B¬WU÷anagennisi-derynia¬AN÷n¬~AA÷d4DQjOzj¬AD÷1599922800¬ADE÷1599922800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷ASIL Lysi¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷THO¬AF÷Thoi Lakatamias¬JB÷hnGvRMBC¬WV÷thoi-lakatamias¬WM÷ASI¬AE÷ASIL Lysi¬JA÷EeHzS2d6¬WU÷asil-lysi¬AN÷n¬~AA÷CCeDERSd¬AD÷1599922800¬ADE÷1599922800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ayia Napa¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OTH¬AF÷Othellos Athienou¬JB÷2ZfgTCht¬WV÷othellos-athienou¬WM÷AYI¬AE÷Ayia Napa¬JA÷0Q8RXhpP¬WU÷ayia-napa¬AN÷n¬~AA÷j3fHDor3¬AD÷1599922800¬ADE÷1599922800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chloraka¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷XYL¬AF÷Xylotympou¬JB÷Aab1RjNh¬WV÷po-xylotympou-2006¬WM÷CHL¬AE÷Chloraka¬JA÷W8acSW7n¬WU÷akritas-chloraka¬AN÷n¬~AA÷2sEMi4Lq¬AD÷1599922800¬ADE÷1599922800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dighenis¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALK¬AF÷Alki Oroklini¬JB÷pMCWSrs0¬WV÷alki-oroklini¬WM÷DIG¬AE÷Dighenis¬JA÷6VDSTORg¬WU÷dighenis¬AN÷n¬~AA÷rcXkcQcM¬AD÷1599922800¬ADE÷1599922800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kouris Erimi¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOU¬AE÷Kouris Erimi¬JA÷2ZOly7ZJ¬WU÷kouris-erimi¬WN÷OMO¬AF÷Omonoia Psevda¬JB÷tQNhzRlQ¬WV÷omonoia-psevda¬AN÷n¬~AA÷zeCUkrjd¬AD÷1599922800¬ADE÷1599922800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Paeek¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ACH¬AF÷Achyronas Liopetriou¬JB÷pfYoP0tP¬WV÷achyronas-liopetriou¬WM÷PAE¬AE÷Paeek¬JA÷n9FrQtRI¬WU÷paeek¬AN÷n¬~AA÷pQgLC5c9¬AD÷1599922800¬ADE÷1599922800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sotiras¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARI¬AF÷Aris¬JB÷IP19PUi5¬WV÷aris¬WM÷SOT¬AE÷Sotiras¬JA÷4Mc5QAxa¬WU÷onisilos-sotiras¬AN÷n¬~AA÷QLMfdpDS¬AD÷1599922800¬ADE÷1599922800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zakakiou¬ER÷Jornada 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OMO¬AF÷Omonia Aradippou¬JB÷C8EOU4Cm¬WV÷omonia-aradippou¬WM÷ZAK¬AE÷Zakakiou¬JA÷b5AKVpcs¬WU÷ae-zakakiou¬AN÷n¬~
9
advertisement
advertisement
Ajustos de notificacions
Les notificacions han estat bloquejades pel navegador
Configuració
Mode nit
advertisement
Ajuda: Estàs a la pàgina resultats Divisió 2 2020/2021 de la secció Futbol/Xipre. Livescore Divisió 2 2020/2021 en directe amb marcadors, classificació Divisió 2 2020/2021 i detalls de partits (golejadors, targetes, comparació de quotes...) oferts a FlashScore.cat. Resultats de Divisió 2 2020/2021 i de més de 1000 competicions de futbol de més de 90 països de tot el món a FlashScore.cat. Només has de fer clic a un dels països del menú a l'esquerra i seleccionar la competició que desitgis (lliga, copa o torneig). Resultats Divisió 2 2020/2021 en directe, amb actualitzacions en temps real.
Mostrar més
Apps mòbil
La nostra app mòbil està optimitzada pel teu telèfon. Descarrega-te-la de franc!